strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Krótki opis
-> Edycja kolekcjonerska
-> W pigułce

Recenzje
Solucja
Klawiszologia
Postacie
Lokacje
Przeciwnicy
Ekwipunek
Tryb Wypraw
Dodatki / DLC
Dubbing PL
Galeria

Tapety
Filmy
Relacja z E3 2015DODATKI / DLC

DUŻE DLC:

  » Tryb Wytrzymałości (Endurance Mode)


Season Pass: TAK

Zdana na własne siły w dzikich leśnych ostępach, Lara musi stać się myśliwym, poszukiwaczem i konstruktorem, by przetrwać, zmagając się w dzień z żywiołami, a w nocy walcząc z groźnymi przeciwnikami, zarówno ze świata ludzi, jak i zwierząt. To ostateczna próba: kobieta kontra dzika przyroda, w której Lara musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i przetrwać jak najdłużej wśród niekończących się, bezwzględnych krajobrazów. Ogień zużywa zapasy drewna, zimno zabija nieprzygotowanych wędrowców, pożywienie przywraca zdrowie, a wszystko trzeba samodzielnie schwytać, znaleźć lub wytworzyć. Zaczynasz, nie mając nic i wszystko musisz znaleźć. Rzuć znajomym wyzwanie i spróbuj przetrwać najdłużej, wspinając się na szczyty rankingów, by zdobyć tytuł Mistrza surwiwalu. Pakiet zawiera nowy strój oraz broń. Tryb Wytrzymałości został wzbogacony o kooperację w edycji 20 Year Celebration.

  » Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy (The Temple of the Witch)


Season Pass: TAK

Fabularny dodatek opowiadający o lesie w syberyjskiej dziczy, do którego lepiej nie wchodzić. Zaginęli tam członkowie radzieckiej wyprawy. Lara wkracza do Złowrogiej doliny, szukając kogoś, a znajduje koszmar, którego nie sposób wyjaśnić. Czy Baba Yaga jest złym duchem tego lasu? A może legenda ma drugie dno? Podczas nowej, trzygodzinnej rozgrywki, Lara spotka nowych przeciwników, zbada nowy grobowiec i rozwiąże zagadki sprzed dziesiątków lat, a na koniec zmierzy się z pradawnym złem. Dodatek zawiera nowy strój oraz łuk.

  » Przebudzenie Zimnej Ciemności (Cold Darkness Awakened)


Season Pass: TAK

Ktoś włamał się do nieczynnego od czasów zimnej wojny ośrodka badań nad bronią zaszytego w syberyjskiej dziczy i uwolnił tajemniczą substancję, która zmienia ludzi w krwiożerczych, bezmyślnych zabójców. Lara musi zmierzyć się z coraz agresywniejszymi atakami zarażonych przeciwników, zdobywając równocześnie i konstruując na bieżąco sprzęt, by nie przegrać w bezwzględnej walce o przetrwanie. Stań do walki z nowymi wrogami i podejmij nowe wyzwania, próbując równocześnie znaleźć sposób na opanowanie sytuacji i uniknięcie wiszącej w powietrzu katastrofy. Dodatek zawiera strój Uszanka, który zmniejsza obrażenia Lary odnoszone w walce wręcz, niszczycielską strzelbę Młot Otchłani oraz pakiet kart, w którym można znaleźć ponad 15 nowych kart Wypraw.

  » 20. Rocznica Serii (20 Year Celebration)


Season Pass: TAK

Pakiet z dwoma dodatkami: Więzy Krwi i Koszmar Lary. Po śmierci lorda Crofta wuj Lary próbuje wydziedziczyć ją z praw do rezydencji Croftów. W nowej kampanii pt. Więzy Krwi Lara udaje się do rodzinnego domu, by uratować swoje dziedzictwo i odkryć rodzinną tajemnicę. W dodatku Koszmar Lary po rezydencji Croftów krążą hordy nieumarłych, a Lara musi stanąć w obronie domu i wyjść cało z koszmaru. Do pakietu dołączono również pięć klasycznych skórek Lary Croft, strój oraz broń zainspirowane grą Tomb Raider III oraz nowy poziom trudności Supertwardziel w kampanii głównej. Ponad godzina nowej fabuły, możliwość wielokrotnej rozgrywki w trybie walki, klasyczne skórki, nowy strój i broń oraz nowy poziom trudności — to idealny sposób, by uczcić 20. urodziny kultowej Lary Croft.


MAŁE DLC:

  » Syberyjski Komandos (Siberian Ranger)


Season Pass: TAK

Dodatek zawiera strój Syberyjski komandos, który umożliwia Larze zabranie większej ilości wszelkiego rodzaju amunicji specjalnej, skórkę do pistoletu semi-auto Accipiter Nox oraz pakiet kart z gwarantowaną rzadką kartą i zwiększonym prawdopodobieństwem wylosowania kolejnych rzadkich kart.

  » Spuścizna Proroka (Prophet's Legacy)


Season Pass: TAK

Zawiera strój Nieśmiertelny Strażnik, który zmniejsza obrażenia od ognia greckiego, sztylet Bolesna Prawda oraz pakiet kart, w tym przynajmniej dwie rzadkie i trzy inne karty o większym prawdopodobieństwie wylosowania rzadkich.

  » Starożytna Szpica (Ancient Vanguard)


Season Pass: TAK

Zawiera strój Starożytna Szpica, który skraca czas niezbędny do rozpoczęcia regeneracji zdrowia, skórkę do łuku Światło Przewodnie oraz pakiet kart, w tym przynajmniej dwie rzadkie i trzy inne karty o większym prawdopodobieństwie wylosowania rzadkich.

  » Przetrwanie w Dziczy (Wilderness Survivor)


Season Pass: TAK

Zawiera strój Cień Nocy, który daje szansę na pozyskanie egzotycznego surowca ze zwykłego zwierzęcia, krwawy topór Pieśń Śmierci oraz pakiet kart, w tym przynajmniej dwie rzadkie i trzy inne karty o większym prawdopodobieństwie wylosowania rzadkich.

  » Pakiet Krogulec (Sparrowhawk Pack)


Season Pass: NIE

Zawiera strój Krogulec, podnoszący myśliwskie umiejętności Lary, skórkę do łuku refleksyjnego z białego drewna oraz rzadką kartę Mistrz Polowania, która podwaja obrażenia zadawane zwierzętom i pozwala Larze pozyskiwać z nich dwa razy więcej surowców.

  » Pakiet Mistrz Taktyki (Tactical Survivor Pack)


Season Pass: NIE

Zawiera strój Mistrz Taktyki, umożliwiający Larze wytwarzanie amunicji specjalnej przy mniejszym zużyciu zasobów, łuk bloczkowy z włókna węglowego oraz rzadką kartę Mistrz Łuku, dzięki której Lara uzyskuje wszystkie ulepszenia łuków, możliwość zadawania większych obrażeń oraz większe przybliżenie.

  » Pakiet Bastion Nadziei (Hope's Bastion Pack)


Season Pass: NIE

Zawiera strój Bastion Nadziei, zwiększający siłę strzałów z napiętego łuku, skórkę do topora bojowego Egzekutor oraz rzadką kartę Moloch, która zapewni Larze chwilowe wzmocnienie pancerza po każdym zabiciu wroga.

  » Pakiet Opór Ocalałych (Remnant Resistance Pack)


Season Pass: NIE

Zawiera strój Ocalałych, dzięki któremu Lara może opatrywać rany nie zużywając zasobów, skórkę do pistoletu ciężkiego Księżycowy cień i rzadką kartę, która zwiększa odporność Lary na wrogi ostrzał.

  » Drapieżnik (Apex Predator)


Season Pass: NIE

Zawiera strój Drapieżnik, zmniejszający obrażenia zadawane przez zwierzęta oraz ręczne działo Venom o niezwykłej sile rażenia z możliwością pełnego ulepszenia.

  » Dzielny Odkrywca (Valiant Explorer)


Season Pass: NIE

Kod na pakiet Dzielny Odkrywca pierwotnie można było znaleźć jedynie w paczkach chipsów Pringles. W skład pakietu wchodzi strój, który zwiększa moc wybuchowych strzał oraz zestaw kart Wypraw.