strona główna // forum // chat // kontakt // facebook // youtube

Powrót do Archiwum

PAŹDZIERNIK 202325 października 2023, by Cez
27 lat serii: Lara-kaczka, ankieta i ważne info o anime
Z okazji 27-lecia serii Tomb Raider studio Crystal Dynamics przygotowało dla fanów kilka niespodzianek. Jedną z nich jest zapowiedź kolekcjonerskiej kaczki z serii TUBBZ ubranej w strój Lary Croft. Figurkę o wysokości 9 centymetrów można zamówić tutaj. Premiera gadżetu stworzonego przez firmę Numskull Designs została zaplanowana na marzec przyszłego roku. Do zestawu dołączona będzie wanna, w której pływa kaczka. Cena wynosi 25 euro, czyli ok. 110 zł. Krótki zwiastun Lary-kaczki możecie zobaczyć tutaj.


Jeśli mało Wam gadżetów związanych z serią Tomb Raider, to zachęcamy Was do wypełnienia oficjalnej ankiety. Studio Crystal Dynamics rozpoczyna współpracę z firmą Idea Planet LAUNCH/BDA, która wyprodukuje przedmioty z logo serii. Pytanie, jakie? To właśnie zależy od nas wszystkich. Crystalsi zachęcają do wyrażenia w ankiecie własnego zdania na temat oczekiwanych gadżetów związanych ze słynną archeolożką. Ankietę można wypełnić do 1 listopada tutaj. Firma w pierwszej kolejności zastanawia się nad dwoma przedmiotami: repliką plecaka Lary oraz TR Tower, czyli pionowej konstrukcji, która składałaby się z nałożonych na siebie trzech miniatur leveli z gier TR. Pomysł bazuje na cyfrowych mini modelach autorstwa Jasona Chestera >> klik! Wyniki ankiety poznamy 8 listopada.


Dobra wiadomość dla fanów, którzy obawiali się, że zapowiedziane anime Netflixa pt. Tomb Raider: Legenda Lary Croft będzie opowiadać wyłącznie o pannie Croft w wersji z trylogii reboota. W oficjalnym komunikacie od Crystal Dynamics czytamy, że w serialu "będziemy obserwować ewolucję Lary od ery surwiwalowej do jej wyglądu rozsławionego przez oryginalnego Tomb Raidera". Więcej informacji o anime poznamy w drugim tygodniu listopada za sprawą eventu Netflix's Geeked Week.

UPDATE (11.11)
Większość fanów zagłosowała za repliką plecaka Lary i właśnie ten gadżet zostanie w przyszłości wyprodukowany. Miejmy nadzieję, że twórcy nie zignorują drugiej, genialnej propozycji, czyli dioramy Tomb Raider Tower.