strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

PAŹDZIERNIK 2010
27 października 2010, by K@t
All the Trappings już jest
Pierwszy z pięciu zapowiadanych dodatków dla Guardian of Light jest już dostępny w sieci Xbox Live.

“All the Trappings Challenge Pack 1” waży ok. 80mb i składa się z czterech nowych map. Każda z nich stanowi zbiór odmiennych wyzwań opartych na najbardziej charakterystycznych elementach gry, takich jak zagadki, czy skomplikowane elementy zręcznościowe. DLC nie przynosi ze sobą nowych osiągnięć i punktów gamerscore.

Wyzwanion można stawić czoła zarówno w pojedynkę, jak i z drugim graczem. Ta ostatnia opcja nie powinna już stanowić żadnego problemu – zgodnie z zapowiedziami tryb sieciowej współpracy został nareszcie odblokowany.

UPDATE (28.10)
Wiadomo już, że po 30 dniowym okresie promocji cena dodatku będzie wynosiła 280MSP (niecałe $4).

 


26 października 2010, by K@t (thx: Cinek)
Jeszcze więcej pułapek
„All the Trappings”, czyli pierwsze DLC dla Guardian of Light zawita do sieci Xbox Live już jutro.

Darrell Gallagher z Crystal Dynamics potwierdził wcześniejsze doniesienia o specjalnym charakterze paczki: „Zupełnie nowy obszar przyniesie ze sobą specjalne kombinacje pułapek, zagadek i walki”. Nie znamy jednak wagi dodatku, ani zbliżonego czasu potrzebnego na zaliczenie wszystkich wyzwań.

Razem z dodatkiem, do sieci XBL zawita także patch odblokowujący tryb sieciowej współpracy. Gallagher podziękował użytkownikom Xboxów za ich cierpliwośc i oświadczył, że DLC będzie darmowe przez pierwszy miesiąc od premiery. Miło, chociaż warto pamiętać, że gracze PC i PS3 nadal nie otrzymali żadnych informacji o brakującym trybie gry oraz ewentualnej rekompensacie za kuriozalny czas oczekiwania.

Przed nami jeszcze cztery zapowiadane dodatki dla Strażnika Światła.

 


20 października 2010, by K@t
Do trzech razy sztuka
Studio Crystal Dynamics oficjalnie poinformowało, że łatka odblokowująca tryb współpracy online dla Guardian of Light zawita do sieci Xbox Live już 27 października. Tego samego dnia pojawi się także pierwsze, darmowe DLC. To już trzeci planowany termin udostępnienia graczom możliwości sieciowej rozgrywki i miejmy nadzieję, że ostatni.

Nadal nie podano szczegółów dotyczących dodatkowej zawartości, określono ją jednak mianem „podziękowania” dla graczy za ich cierpliwość. Pytanie tylko co w rekompensacie otrzymają posiadacze pozostałych platform. Tryb sieciowej kooperacji oraz DLC trafią na PC i PlayStation 3 „w późniejszym terminie” i raczej nie powinno nikogo dziwić, jeśli w praktyce oznacza to kolejne miesiące czekania.

Guardian of Light pojawił się na Xboxie 360 18 sierpnia, a na PlayStation 3 i PC 28 września. Od momentu premiery na każdej z platform nie ma możliwości gry z drugim graczem przez sieć.