strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

SIERPIEŃ 2007
25 sierpnia 2007, by Mr Macphisto
KONKURS TRA!
Serwis World of Tomb Raider oraz polski wydawca gier z serii Tomb Raider, firma Cenega Poland, zapraszają do udziału w nowym konkursie Tomb Raider Anniversary.

Konkurs podzielony jest na trzy osobne sekcje, w każdej z nich nagroda główna jest taka sama - zestaw składający się ze smyczy, czapki oraz notatnika TRA. Aby wziąć udział w zabawie, należy wysłać na adres worldof@wp.pl (temat: "konkurs") pracę pt. "Tomb Raider Anniversary". Technika: rysunek, praca graficzna, fotografia. Spośród przesłanych materiałów, jury wyłoni zwycięzcę w każdej z wymienionych kategorii.

Udziału nie mogą brać prace już zamieszczone w dziale FanArt. Materiały przysłane do konkursu także nie zostaną tam zamieszczone, a ich zgłoszenie nie wymaga trzymania się tamtej procedury. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikaję prac na stronie.

Na maile czekamy do 2 września 2007. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Akceptowane formaty plików: JPG, GIF.22 sierpnia 2007, by Mr Macphisto
Duży format
Firma AliensGroup postanowiła sprowadzić do Polski kolejną partię figurek Lary Croft. Tym razem jednak nie są to typowe figurki, dostępne dla każdego zainteresowanego. Zamiast tego, postawiono na wysokiej klasy produkt firmy Slideshow. Statuetka ma wysokość prawie pół metra, ubrana jest w prawdziwą, materiałową odzież, a za podstawkę służą jej specjalnie przygotowane, antyczne gruzy. Figurkowa Lara, o której mowa, waży aż 13kg, a jej nakład jest oczywiście limitowany. Posążek będzie można kupić w pierwszym kwartale 2008 roku za, bagatela, 1080zł.
13 sierpnia 2007, by Boone
Lara podbija USA
Premiera oczekiwanej konwersji Tomb Raider Anniversary na konsolę PSP (PlayStation Portable) odbyła się w Stanach Zjednoczonych 9 siernia.

Informacje na temat dat premier Anniversary w wersji PSP w Europie nie zostały jeszcze ustalone - tym samym nie wiadomo, czy zostanie potwierdzona podawana przez nas nieoficjalna wiadomość o europejskiej premierze przewidzianej na koniec października.13 sierpnia 2007, by Barbie
Przerwa techniczna
Z powodu problemów technicznych związanych z obsługą serwera w dniach 8.08-13.08 nastąpiła przerwa w działaniu serwisu World of Tomb Raider - w tym czasie nie było możliwości publikacji nowych materiałów.

Przewidziane update'y strony zostaną wkrótce uzupełnione. Przepraszamy za utrudnienia.