strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

SIERPIEŃ 2005
30 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
TR Chronicles za 16.99!
Świetna okazja dla tych, którzy nie mają jeszcze w swojej kolekcji Tomb Raider Chronicles - w sieci sklepów Makro gra dostępna jest w cenie 16.99! Płytki zapakowane są w oryginalny box, wydanie to różni się od pierwszego jedynie angielskimi napisami na pudełku. Do gry dołączony jest także edytor leveli. THX for Barbie.28 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
Nowy trailer
Dzięki serwisowi Tomb Raider Central do sieci wypłynął nowy trailer TR Legend pochodzący z niemieckiej edycji pisma PS2 Magazine. Otoczenie, które możemy zobaczyć w filmiku nie jest niczym nowym, ale w zamian za to możemy podziwiać nowe ruchy Lary oraz, dzięki zbliżeniom, to z jaką dbałością o detale została przygotowana.

• Wersja WMV (12MB)
• Wersja AVI (19MB)
• Wersja MPEG (70MB)


Aby odtworzyć filmik w wersji AVI potrzebny jest najnowszy kodek DivX.25 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
TR Legend na DVD?
Jak na razie wszystko na to wskazuje. Do tej pory nie ukazały się żadne oficjalne informacje dotyczące nośnika na jakim zostanie wydana gra na PC, jednak w sieci pojawiła się grafika promujące nowe przygody Lary Croft, według której możemy spodziewać się wydania na PlayStation 2, Xbox oraz... PC DVD ROM! Czy jest to jedynie plotka, żart czy też prawdziwa informacja zapewne dowiemy się już wkrótce - serwis GameSpot, pomimo wcześniejszych zapowiedzi przesunięcia premiery na rok 2006, informuje, że TR Legend w sprzedaży pojawi się już 4 grudnia.24 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
I kolejny trailer!
Jeden z użytkowników niemieckiego forum Eidosa odwiedził targi GamesConvention i udało mu się zarejestrować fragmenty gry prezentowane podczas imprezy! Zobaczymy tutaj kolejne nowości, zmiany, no i przede wszystkim - grę w akcji.

Filmik możecie ściągnąć klikając TUTAJ.22 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
Nowy trailer!
Do sieci wyciekł trailer TR Legend pokazywany na targach GamesConvention! Jakość nie jest powalająca, jako że jest to plik... 'nieoficjalny' ;-) Zobaczycie tutaj wiele nie zaprezentowanych dotąd możliwości w tym ruchów bohaterki.

Plik możecie ściągnąć klikając TUTAJ. (26.08 - Link nieaktywny)21 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
Targów GC ciąg dalszy...
Dziś trzeci i ostatni dzień targów GameConvention. Niestety, jak na razie pomimo zapowiedzi nie ujawniono żadnych nowych informacji dotyczących TR Legend. Oto co na temat oczekiwanej przez nas gry pisze wortal GryOnline: "O nowej Larze i o nowym Hitmanie wystarczy napisać, że będzie po staremu tylko lepiej. W przypadku Lary jest to największy komplement, jaki może seksowna pani archeolog przyjąć po swoim nieudanym ostatnim występie". Do tej pory nie zaprezentowano także grywalnego dema. Tymczasem przygotowaliśmy dla was kilka fotek z targów oraz trzy nowe screeny z gry.UPDATE (22.08)
18 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
Nowa modelka Lary?
Na rozpoczętych właśnie targach GamesConvention grę Tomb Raider Legend promuję żywy odpowiednik głównej bohaterki, Lary Croft. Czy jest to (lub będzie) oficjalna body-double aprobowana przez Eidosa? Czas pokaże, tymczasem przedstawiamy obok zdjęcie dziewczyny i zapraszamy do częstszych odwiedzin naszego serwisu - zgodnie z zapowiedziami, w czasie trwania targów GC mogą pojawić się nowe, gorące informacje o siódmej części przygód słynnej pani archeolog.

UPDATE (18.08)
Właśnie się dowiedzieliśmy, że pani na zdjęciu powyżej nie jest oficjalną modelką Lary ;-)5 sierpnia 2005, by Mr Macphisto
Nowy TR na targach GC
Siódma część przygód Lary Croft, Tomb Raider Legend zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas nadchodzących targów Games Convention, które odbędą się w dniach 18-21 sierpnia w Lipsku. Jak zapewniają przedstawiciele Eidosa, w czasie imprezy zaprezentowana zostanie praktycznie ukończona gra. Na pytania zainteresowanych będą odpowiadali sami twórcy tytułu. Więcej informacji wkrótce.