strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

MAJ 2013
21 maja 2013, by Mr Macphisto
Dzień dobry, 10 kilogramów nagród poproszę
Tombraiderowy projekt gitarowy dobiega końca. Wiosło jest gotowe, choć na razie - skrzętnie skrywane. Wrocławscy twórcy przygotowali specjalną sesję zdjęciową i nakręcili specjalny teledysk. Teraz trwa jego montaż. Mimo to - pierwszą zajawkę jak wygląda to wiosło - zobaczycie poniżej.

A co z tytułowymi nagrodami? Ano są, są. Na facebookowym profilu projektu - znajdziecie wyjątkowy konkurs. Jego twórcom - musicie wysłać swoje zdjęcie z tombraiderową gitarą, albo z logo TR i ze znanym muzykiem. To wszystko. Do wygrania - między innymi 10kg skrzynia od Crystal Dynamics. Zabawa trwa do 10-go czerwca, a szczegóły znajdziecie na FB.


A więcej o samej gitarze - w naszych newsach z 14, 21, 27 marca i z 25 kwietnia.

 


20 maja 2013, by Mr Macphisto
Zagubione nuty
Tomb Raidera nigdy za wiele, muzyki nigdy za wiele... tym bardziej nigdy za wiele nie może być muzyki z Tomb Raidera. Kompozytor muzyki do najnowszej części przygód Lary Croft wrzucił do sieci niepublikowane dotąd utwory. To jest "SOS Tower" i jego cztery wariacje. Wszystkiego możecie wysłuchać na soundcloudowym profilu Jasona Gravesa, o którym pisaliśmy Wam już kilka miesięcy temu. Teraz - zapraszamy tam ponownie!