strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Dyskografia
Skład
Teksty
Slane Castle DVD
U2 LIVE (mp3)
U2 w Polsce
Propaganda
HTDAAB
Vertigo Tour DVD
ZooTV DVD
U2 18 Singles

Powrót do WoTR
"Propaganda" to nazwa oficjalnego fanzinu U2. W książce opatrzonej wstępem zespołu zebrano najlepsze artykuły o U2 zamieszczane w "Propagandzie" na przestrzeni ostatnich 20 lat!
U2 z pierwszej ręki - od początków w latach 80 aż po dzień dzisiejszy. Przedruki najlepszych wywiadów U2 udzielanych wybitnym krytykom muzycznym oraz artykuły krytyczne na temat zespołu. Ilustrowana historia jednego z największych zespołów XX wieku. Kolorową książkę uzupełnia mnóstwo wspaniałych zdjęć. Jest tylko kilka rzeczy, które prawdziwy fan Irlandczyków pownien mieć w swoich zbiorach -"U2 Propaganda" jest jedną z nich.

Jako nastoletni zespół punkowy w Dublinie i jako największy zespół rockowy na świecie U2 zawsze dbali o swoich fanów, a "Propaganda" od początku pełniła rolę wyjątkowego pośrednika w tej relacji.
Oficjalny fanzin U2 "Propaganda" zaczynał w roku 1981 jako niezbyt elegancka, spięta zszywaczem broszurka, a w ciągu dwudziestu lat istnienia przekształcił się w poważne źródło informacji, niezbędne dla każdego prawdziwego fana U2.
Przez lata "Propaganda" śledziła karierę zespołu, zamieszczając na swoich łamach nigdzie indziej nie publikowane wywiady z Bono, Edge`em, Adamem i Larrym. W niniejszym tomie zebrano najszczersze wywiady i najlepsze zdjęcia w historii fanzinu. Ta książka to wspaniały upominek dla każdego wielbiciela słynnych dublińczyków.

Premiera w Polsce: 29.10.2004
Ilość stron: 288
Oprawa: twarda lub miękka

"U2 w pewnym sensie uratowało mi życie. Tak naprawdę nie potrafię robić nic poza graniem".

Bono

© Copyright by World of Tomb Raider - www.laracroft.pl. All rights reserved!