strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Trailery

Epizody
-> Keys To The Kingdom
-> Revenge Of The...
-> Angel Spit
-> Legacy
-> Pre-Teen Raider
-> Raising Thaumopolis
-> A Complicated Woman

Tłumaczenie dialogów
Ricardo Sanchez - wywiad

Tomb Raider Re\Visioned to pierwsza produkcja zakładająca przedstawienie przygód Lary Croft w formie animowanych kreskówek. W pierwszym sezonie zostało przewidzianych siedem epizodów podzielonych na dziesięć odcinków, ukazujących się nieregularnie w serwisie Gametap od 10 lipca 2007 roku. Zaplanowane są dwie kolejne serie, jednak nie będą one już związane z Tomb Raiderem. Drugi sezon dotyczy sześciu innych gier, natomiast trzeci to jedna spójna historia opowiedziana w wielu epizodach.

Swoją ciekawą formę serial zawdzięcza tworzeniu każdego epizodu przez innego rysownika oraz scenarzystę - dzięki temu każda historia ma swój niepowtarzalny styl zarówno animacyjny jak i fabularny. Jest to także swoiste połączenie przedstawienia postaci Lary znanej fanom z komiksów Tomb Raider z postacią Lary odgrywanej w filmach TR przez Angelinę Jolie.

Według Ricardo Sancheza - jednego z szefów Gametap - Lara Croft jest ikoną, którą zajmować powinni się najzdolniejsi twórcy. "Zatrudnieni scenarzyści i rysownicy tworzyli lub pracowali nad najlepiej znanymi obecnie postaciami z komiksów i kreskówek, byliśmy zaszczyceni mogąc z nimi pracować nad pierwszym sezonem naszego "Re\Visioned". Głosu użyczyła Larze brytyjska aktorka Minnie Driver znana z filmów "Buntownik z wyboru" (nominowana do Oscara), "Upiór w Operze" czy z ról dubbingowych - między innymi w produkcjach Walta Disneya.

WSZYSTKIE ODCINKI MOŻNA OBEJRZEĆ NA YOUTUBETRAILERYTrailer pierwszego sezonu Re\Visioned.
czas: 0:30
format: AVI
rozmiar: 5,39MB
[ ściągnij ]
Zabawny trailer Re\Visioned przedstawiający spotkanie Lary z egipskimi mumiami.
czas: 1:17
format: AVI
rozmiar: 14,2MB
[ ściągnij ]
Trailer pierwszego epizodu Re\Visioned - Keys To The Kingdom.
czas: 0:40
format: AVI
rozmiar: 7,3MB
[ ściągnij ]