strona główna // forum // chat // kontakt // facebook // youtube

Powrót do Archiwum

PAŹDZIERNIK 201826 października 2018, by Cez
TR Suite wreszcie dostępny! Trwa zbiórka Dark Angel
Fani Lary Croft długo musieli czekać na wydanie albumu The Tomb Raider Suite, na którym znajdują się utwory z TR1, TR2 i TR3 skomponowane przez Nathana McCree. Muzyk rozpoczął rozsyłanie maili do uczestników akcji Kickstarter z linkiem, który umożliwia pobranie cyfrowej wersji utworów. Dodatkowo McCree zapowiada, że album w formie fizycznej powinien pojawić się w ciągu kilku kolejnych tygodni. Przypomnijmy, że krążek The Tomb Raider Suite miał być pierwotnie wydany pod koniec ubiegłego roku. Premierę najpierw przesunięto na wiosnę, później na lato, a ostatecznie produkt cyfrowy zadebiutował jesienią.


Druga ważna, muzyczna informacja dotyczy projektu Tomb Raider: The Dark Angel Symphony. Kompozytor Peter Connelly chciałby wydać album z utworami z gier TR4, TR5 i TR Angel of Darkness, które zostałyby wykonane przez profesjonalną orkiestrę. Dodatkowo muzyk planuje wydać drugi album ze zremasterowanymi oryginalnymi utworami z trzech wspomnianych gier. Problem w tym, że aby cel został osiągnięty, kompozytor musi przez miesiąc poprzez serwis Kickstarter zebrać aż 180 tysięcy funtów (ponad 860 tysięcy zł). Niestety do końca akcji pozostało już tylko sześć dni, a muzyk do tej pory zebrał jedynie 60 tysięcy funtów, czyli nawet nie połowę.


Pamiętajcie, że każdy funt się liczy, nawet jeden! Jeśli wpłacisz minimum 10 funtów, otrzymasz album The Dark Angel w wersji cyfrowej, a wpłacając minimum 25 funtów, otrzymasz wydanie pudełkowe. Przy wpłacie 60 funtów dostaniesz nie tylko pudełkowy album The Dark Angel, ale także dodatkowy album ze zremasterowanymi utworami z trzech gier. Link do akcji >> klik!

   


23 października 2018, by Cez
Obrażeni gracze masowo zaniżają oceny SotTR
Jeżeli uważacie, że Shadow of the Tomb Raider za szybko potaniał, bo zaledwie kilka tygodni po premierze, to wiedzcie, że podobnego zdania jest sporo innych graczy. Jest ich tak dużo i są tak bardzo tą sytuacją poirytowani, że postanowili obniżyć ocenę nowej gry na Steamie.

Przypomnijmy: już dwa tygodnie po premierze wydawca chwilowo obniżył cenę pudełkowych, konsolowych edycji SotTR o kilkadziesiąt złotych. Z kolei gra w wersji cyfrowej na Steamie kosztuje 250 zł, ale przez kilka ostatnich dni obowiązywała niższa cena o 34 procent, a mianowicie 165 zł. Tak duża promocja zaledwie miesiąc po premierze może z jednej strony niepokoić (czy to oznacza, że sprzedaż jest aż tak słaba?), z drugiej cieszyć - osoby, które do tej pory się wstrzymały, mogły za małe pieniądze nabyć nową grę, a z trzeciej strony może irytować tych graczy, którzy zaledwie cztery tygodnie temu wydali na nowy tytuł kilkadziesiąt złotych więcej.


Przedstawiciele tej ostatniej grupy są tak bardzo zdenerwowani, że postanowili swoją frustrację przelać… do recenzji. W serwisie Steam w ciągu ostatnich dni pojawiło się wiele niskich ocen, które bardzo zaniżyły końcowy wynik gry. Dla porównania: gra Tomb Raider (2013) została na Steamie oceniona jako "przytłaczająco pozytywna", Rise of the Tomb Raider oceny ma "bardzo pozytywne", a Shadow of the Tomb Raider zaledwie "mieszane". Podczas gdy można zrozumieć frustrację nabywców z powodu tak ekspresowej obniżki cen, to trudno zrozumieć zaniżanie oceny gry właśnie z tego powodu. Jakość produktu, a polityka wydawnicza to przecież dwie zupełnie odmienne kwestie.

Skoro już o przecenach mowa - SotTR co prawda wrócił na Steamie do swojej standardowej ceny, ale platforma ta tymczasowo przeceniła wszystkie pozostałe tytuły z Larą. Przykładowo za grę Tomb Raider (2013) zapłacimy obecnie nieco ponad 10 zł, a za Rise of the Tomb Raider wraz ze wszystkimi dodatkami ok. 54 zł >> klik! Promocja trwa do 29 października.

   


20 października 2018, by Cez
Szczegóły na temat DLC pt. Kuźnia [WIDEO]
Studio Eidos Montreal opublikowało sześciominutowe wideo na temat nadchodzącego DLC do gry Shadow of the Tomb Raider pt. The Forge >> klik! Pierwszy dodatek miał pojawić się już w październiku, ale ukaże się dopiero 13 listopada. Studio do tej pory nie podało powodów tego opóźnienia.


DLC będzie bezpłatne dla tych graczy, którzy wykupili Season Pass w cenie ok. 125 zł. Dodatek będzie też można nabyć osobno za 5 dolarów, czyli ok. 20 zł. The Forge będzie składało się z: wyzwania w nowym grobowcu, misji pobocznej, broni Umbrage 3-80, stroju o nazwie Brocken i umiejętności Grenadier. DLC odblokuje również opcję co-opa. Misję w trybie kooperacji będzie można wykonywać z drugim graczem, który wcieli się w nową znajomą Lary, Abby.

Z nowego filmiku dowiadujemy się także, że każdy z siedmiu zaplanowanych dodatków odblokuje nową Ścieżkę, czyli zestaw bonusów, które pojawią się podczas ponownego przechodzenia gry. Obecnie Ścieżki są trzy, a łącznie będzie ich dziesięć - każde DLC doda kolejną. Więcej informacji o Ścieżkach znajdziecie w newsie z sierpnia >> klik!

   


17 października 2018, by Cez
Ready Player One dostępny na Blu-Ray i DVD
Dziś odbyła się polska premiera filmu Ready Player One na następujących nośnikach fizycznych: Blu-Ray 2D, 3D i Ultra HD, a także DVD. Na świecie obraz został wydany 24 lipca. W filmie w kilku scenach pojawia się klasyczna Lara Croft.


Podobnie jak w przypadku filmu Tomb Raider (2018) polskim dystrybutorem fizycznych wydań jest Galapagos. Na płytach znajdują się oryginalne, angielskie głosy wraz z polskimi napisami, a także polski dubbing. Nie zabrakło również dodatków - oto ich opis: "Dołącz do Stevena Spielberga oraz członków obsady i wybierz się w ponad półtoragodzinną podróż po materiałach dodatkowych pełnych easter eggów, nostalgii za latami 80. i opowieści o tym, jak twórcom udało się osiągnąć to, co niemożliwe".


Ready Player One to ekranizacja książki o tym samym tytule napisanej w 2011 roku przez Ernesta Cline'a, w której autor prezentuje niezbyt optymistyczną wizję przyszłości. Akcja opowieści rozgrywa się w 2045 roku. Główny bohater Wade Watts loguje się do systemu Oasis - wirtualnej rzeczywistości, w której można wieść alternatywne życie, przenosząc się do lat osiemdziesiątych XX wieku. W filmie jest wiele nawiązań do popkultury - w kilku scenach pojawia się m.in. klasyczna Lara Croft.

   


16 października 2018, by Cez
PGA 2018: fani mogli wypróbować SotTR
W ostatni weekend odbyła się kolejna edycja targów Poznań Game Arena. W związku z tym, że premiera Shadow of the Tomb Raider miała miejsce zaledwie miesiąc temu, nie mogło w Poznaniu zabraknąć nowych przygód Lary.


W demo Shadow of the Tomb Raider można było zagrać zarówno w strefie Xboxa jak i PlayStation. Podczas eventu nie brakowało kolorowych cosplayerów, w tym oficjalnej polskiej ambasadorki marki Tomb Raider, czyli Klaudii Croft.


Czy fani Lary wyszli z targów PGA zadowoleni? "Jeżeli gracz lubi również inne gry i jest nastawiony na zwiedzanie wielu stref oraz stoisk, to z pewnością tak! Jeżeli jednak chciałby przyjechać tylko i wyłącznie po to, by móc zagrać w najnowszą część - mógł poczuć się zawiedziony" - uważa Klaudia Croft. "Niestety podczas PGA nie było czuć ducha Tomb Raidera i gdyby nie fani serii oraz osoby robiące sobie zdjęcia ze mną na stoisku, to tak naprawdę nie wiem, czy ktokolwiek pamiętałby o takim tytule. W moim serduszku najbardziej utkwiły targi Warsaw Games Week 2015, które promowały Rise of the Tomb Raider".

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja Warsaw Games Week 2018 została odwołana. Kolejna warszawska impreza ma odbyć się dopiero za rok.

   


15 października 2018, by Cez
Shadow of the TR tańszy niemal o połowę!
Na początku października informowaliśmy o tymczasowej obniżce cen pudełkowej wersji Shadow of the Tomb Raider na konsole PS4 i Xbox One. Dobra wiadomość: pojawiła się kolejna promocja, która dotyczy Steama oraz PlayStation Store.


SotTR w wersji cyfrowej na Steamie do tej pory kosztował 250 zł. Do 22 października obowiązuje niższa cena o 34 procent, a mianowicie 165 zł. Jeszcze większa obniżka dotyczy pakietu Croft Edition, który zawiera Season Pass - tu cena została pomniejszona niemal o połowę, a dokładnie o 47 procent. Zwykła cena Croft Edition wynosi 458 zł, a obecnie zaledwie 245 zł, czyli tyle, co standardowa cena podstawki bez przeceny.

Z kolei w PlayStation Store do 18 października można kupić taniej o ok. 25 procent cyfrową podstawkę Shadow of the Tomb Raider - standardowa cena to 289 zł, a obecnie 209 zł. Z kolei Croft Edition kosztuje tymczasowo 309 zł zamiast 419 zł. W sklepie Microsoftu póki co przeceny nie ma.

   


14 października 2018, by Cez
Figurka z TR1 nareszcie jest. Czekamy na TR3
W czerwcu 2016 roku studio Crystal Dynamics oraz firma Gaming Heads zapowiedziały zestaw sześciu kolekcjonerskich figurek, które miały zostać wydane z okazji 20-lecia serii Tomb Raider. Ponad dwa lata od zapowiedzi wreszcie zadebiutowała figurka nawiązująca do gry Tomb Raider I z 1996 roku.


W ostatnich dniach fani, którzy kupili 35-centrymetrową figurkę TR1, nareszcie ją otrzymali. Przypomnijmy, że figurkę można zamówić w trzech wersjach, a cena jednej sztuki to 279.99 dolarów, czyli ok. 960 zł. Zamówienia można składać tutaj.


Przy okazji premiery nowej figurki firma Gaming Heads opublikowała zajawkę kolejnej, która będzie nawiązywać do TR3 (powyżej). Data premiery nie została jeszcze podana. Miejmy nadzieję, że komplet sześciu figurek z okazji 20-lecia serii pojawi się na rynku przed 30-leciem.

   


10 października 2018, by Cez
SotTR nominowany do Złotego Joysticka
Shadow of the Tomb Raider został nominowany w jednej kategorii w tegorocznym, trzydziestym szóstym plebiscycie Golden Joystick Awards. To druga najstarsza ceremonia wręczania nagród grom wideo (po Arcade Awards), podczas której przyznawane są one dla najlepszych tytułów wybranych przez samych graczy. Pierwsza edycja odbyła się w 1983 roku. Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród będzie miała miejsce 16 listopada.

Najnowsze przygody pani archeolog w Shadow of the Tomb Raider zostały nominowane w kategorii "najlepsze audio" wraz z takimi tytułami jak Far Cry 5, Forza Horizon 4, God of War, Jurassic World: Evolution czy Life is Strange 2. Jeśli chcecie pomóc Larze Croft, to do 25 października możecie głosować tutaj.

Dla porównania: w 2016 roku Rise of the Tomb Raider został nominowany w pięciu kategoriach (gra roku, gra roku na Xboxa, najlepsza fabuła, najlepsza grafika oraz najlepsze odegranie roli) i w jednej z nich zwyciężył - został grą roku na Xboxa. Z kolei pięć lat temu Tomb Raider (2013) nie wygrał w żadnej kategorii, choć był nominowany trzykrotnie (gra roku, najlepsza fabuła, najlepszy moment w grze).

   


7 października 2018, by Cez
Te memy rozbawiły nas najbardziej!
Pora na wyniki naszego wielkiego konkursu na memy o Shadow of the Tomb Raider! Nadesłaliście ponad sześćdziesiąt prac, spośród których musieliśmy wybrać najlepszą szóstkę. Zwycięzcy otrzymają bardzo cenne zestawy nagród. Pełną galerię konkursowych memów znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy: najpierw poprosiliśmy Was o przesłanie konkursowych prac na naszego maila, a następnie zamieściliśmy je w serwisie Facebook. Tam miało dojść do głosowania poprzez lajki, które wyłoniłoby dziesiątkę najlepszych prac według internautów. Ponadto każdy z czterech redaktorów WoTR wybrał spośród wszystkich prac swoje "top 10". Niestety z nieznanych nam powodów z serwisu Facebook zniknęła galeria konkursowa, zatem zwycięzcy zostali wyłonieni poprzez czwórkę redaktorów WoTR. Serwis Facebook w żaden sposób nie powiadomił nas o powodzie usunięcia galerii konkursowej. Możemy tylko podejrzewać, że powodem mogło być masowe lajkowanie prac przez osoby, które na co dzień nie śledzą naszego profilu.


Przejdźmy do konkretów! Po zsumowaniu punktów przyznanych przez czterech jurorów, otrzymaliśmy ostateczne wyniki. Panie i panowie, pierwsze miejsce zajęła praca Stanisława Ożańskiego z wynikiem 25 punktów. Autor otrzyma od nas następujący zestaw: kod na cyfrową wersję gry Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition przeznaczoną na platformę PlayStation 4, steelbook, czarny worek, butelkę filtrującą, przypinkę i małą litografię. Praca Stanisława spodobała się jurorom m.in. dlatego, że w prześmiewczy sposób komentuje fakt, że w Shadow of the Tomb Raider surowców jest absurdalnie dużo. Przy okazji mem ten nawiązuje do zabawnego dialogu pomiędzy dwoma chłopcami, który znajduje się w grze.


Drugie miejsce z wynikiem 23 punktów zajął mem Radosława Srokocza, nawiązujący do prawdziwego zakończenia nowej gry, które zostało ocenzurowane. Autor pracy otrzyma od nas steelbook, t-shirt, dużą litografię, breloczek karabińczyk i przypinkę. Podium zamyka Michał Połowniak z wynikiem 22 punktów, któremu wyślemy steelbook, czarny worek, butelkę filtrującą, przypinkę i małą litografię. Czwarte miejsce zajęła Patrycja Szklarz z wynikiem 20 punktów, do której trafi duża litografia, t-shirt, breloczek karabińczyk i mała litografia. Piąte miejsce zdobyła Lina Lavigne z wynikiem 18 punktów. Autorka mema otrzyma dużą litografię, t-shirt, breloczek karabińczyk i małą litografię. Ostatnim zwycięzcą z wynikiem 16 punktów jest Lidia Widła, której wyślemy dużą litografię, t-shirt, breloczek karabińczyk i przypinkę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i jednocześnie zapraszamy do kolejnych. Zaglądajcie często na WoTR, by nie przegapić następnych okazji do zdobycia nagród!

   


6 października 2018, by Cez
Koniec piekielnych przygód Lary
W zachodnich kioskach pojawił się ostatni numer miniserii komiksów od Dark Horse pt. Tomb Raider: Inferno #4. Zeszyt liczy 32 strony i kosztuje $3,99. Nowy numer tradycyjnie dostępny jest jedynie w języku angielskim. Streszczenia Inferno #1-3 znajdziecie w dziale Komiks.

Ostatni numer zaliczył spore opóźnienie, bo miał pojawić się równo z premierą gry Shadow of the Tomb Raider, czyli w połowie września. Opóźnienie to bardzo dziwi, ponieważ akcja komiksu rozgrywa się tuż przed nową grą. Czy w przyszłości pojawią się kolejne komiksy, których akcja będzie rozgrywać się po SotTR? Tego w chwili obecnej nie wiadomo.

W Inferno panna Croft wciąż ugania się za złowrogą organizacją o nazwie Trójca, tym razem aż na mroźnej Antarktydzie. Grupa zyskała nową przywódczynię i to właśnie ona będzie celem Lary. Scenariusz komiksowych przygód napisał ten sam duet co w przypadku miniserii Survivor's Crusade: Jackson Lanzing, autor historii ze świata Joyride, Batman & Robin Eternal czy Vast oraz Collin Kelly związany z markami Joyride, Grayson i Hacktivist.


Zbiorcze wydanie miniserii Inferno pojawi się 9 stycznia przyszłego roku w cenie 18 dolarów. Publikacja będzie liczyła 104 strony. Z kolei 30 stycznia wydawnictwo Dark Horse wypuści książkę do kolorowania pt. Tomb Raider Coloring Book. Za 96 czarno-białych stron trzeba będzie zapłacić 15 dolarów.

   


5 października 2018, by Cez
Pierwsze DLC opóźnione aż o miesiąc
Mamy złą wiadomość dotyczącą DLC do Shadow of the Tomb Raider pt. The Forge. Pierwszy dodatek, który miał ukazać się w październiku, zaliczy miesięczne opóźnienie. Powód obsuwy niestety nie został ujawniony.


Studio Crystal Dynamics poinformowało nas, że dodatek The Forge, o którym pisaliśmy już pod koniec września, będzie dostępny dopiero od 13 listopada na PC i konsolach PS4 i Xbox One. DLC będzie bezpłatne dla tych graczy, którzy wykupili Season Pass w cenie ok. 125 zł. Dodatek będzie też można nabyć osobno za 5 dolarów, czyli ok. 20 zł. The Forge będzie składało się z: wyzwania w nowym grobowcu, misji pobocznej, broni Umbrage 3-80, stroju o nazwie Brocken i umiejętności Grenadier. DLC odblokuje również opcję co-opa. Misję w trybie kooperacji będzie można wykonywać z drugim graczem, który wcieli się w nową znajomą Lary, Abby. Dodatek będzie powiązany z lokacją z gry Shadow of the Tomb Raider o nazwie Kuwaq Yaku. Tutaj możecie zobaczyć fragment rozgrywki, o którym pisaliśmy już kilkanaście dni temu.


Przypomnijmy, że twórcy obiecywali, że pierwszy dodatek pojawi się w październiku. Skoro doszło do miesięcznego opóźnienia, oznacza to, że siedem zaplanowanych pakietów DLC będzie ukazywać się od listopada do maja przyszłego roku, a nie do kwietnia. Oczywiście pod warunkiem, że nie dojdzie do kolejnych opóźnień…

   


3 października 2018, by Cez
Shadow of the TR tańszy o kilkadziesiąt złotych!
Minęło zaledwie dwa i pół tygodnia od premiery Shadow of the Tomb Raider, a polski dystrybutor już zdecydował się na chwilową obniżkę cen - i to obniżkę solidną. Grę można nabyć w niektórych sklepach taniej aż o 60-80 zł.


"Z przyjemnością informujemy, że w wybranych sklepach i sieciach sprzedaży można nabyć grę Shadow of the Tomb Raider w wyjątkowej, bardzo atrakcyjnej cenie. Tak znaczne obniżenie ceny jest możliwe dzięki krótkiemu okresowi promocji, który trwa do 8 października, bądź do wyczerpania nakładu. Promocja dotyczy konsolowych wersji gry" - tak brzmi komunikat Cenegi.

Listę sklepów, których dotyczy promocja, znajdziecie tutaj. Najniższa cena wynosi 189 zł.

   


2 października 2018, by Cez
Zagłosuj na najlepsze memy!
Pora na kolejny etap konkursu ogłoszonego 22 września. Zgodnie z zapowiedzią w galerii w serwisie Facebook umieściliśmy nadesłane przez Was memy według kolejności zgłoszeń: >>KLIK!<< Do 5 października do godziny 23:59 możecie głosować na najciekawsze z nich za pomocą lajków. Pod pojęciem lajka rozumiemy każdą z sześciu możliwych reakcji w serwisie Facebook (kciuk, super, haha, wow, przykro mi, wrr).


Pięć nadesłanych prac ma charakter spoilerowy, dotyczą one m.in. zakończenia gry Shadow of the Tomb Raider. Obiecywaliśmy, że do końca roku w naszym serwisie nie pojawią się spoilery, w związku z tym w konkursowej galerii umieściliśmy te prace z zamazaną spoilerową treścią. Osoby, które znają zakończenie gry, mogą kliknąć w link i zobaczyć pełną wersję mema.

Dziesięć prac z największą ilością lajków na Facebooku otrzyma punkty od 1 do 10. Również każdy z czterech jurorów serwisu WoTR wybierze najlepszą dziesiątkę prac i przyzna im punkty od 1 do 10. Po zsumowaniu punktów przyznanych przez czterech redaktorów WoTR i użytkowników Facebooka, zostanie wyłoniona najlepsza szóstka. Wyniki konkursu zostaną opublikowane maksymalnie do 7 października 2018 r. w serwisie WoTR.

UPDATE (04.10)
Z nieznanych nam powodów album pt. "Memy Shadow of the Tomb Raider" zniknął z Facebooka. Nie wiemy czy to awaria portalu czy Facebook go usunął (nie dostaliśmy żadnego powiadomienia). Jeśli Facebook nie przywróci konkursowego albumu, to lajki nie będą brane pod uwagę z przyczyn niezależnych od nas. Głosowanie na Facebooku zgodnie z regulaminem może maksymalnie potrwać do 5 października do północy. Jeśli album nie powróci, zwycięzców wyłoni czwórka jurorów najpóźniej w niedzielę 7 października.

   


1 października 2018, by Cez
Weź udział w zbiórce na Kickstarterze!
Zgodnie z zapowiedzią ruszyła zbiórka pieniędzy, która ma na celu wydanie albumu Tomb Raider: The Dark Angel Symphony z utworami Petera Connelly'ego z gier TR4, TR5 i TR Angel of Darkness. Link do akcji: >>KLIK!<< Aby cel został osiągnięty, kompozytor musi przez miesiąc poprzez serwis Kickstarter zebrać aż 180 tysięcy funtów (ponad 860 tysięcy zł). Connelly wyjaśnia, że potrzeba aż takiej kwoty, ponieważ tyle kosztuje rejestracja muzyki w Air Lyndhurst Studios w Londynie z udziałem 82 muzyków. W powstawaniu albumu pomogą także bardzo cenieni muzycy tacy jak Richard Niles, Isobel Griffiths, Tina Guo i Julie Elven.

Twórca przygotował dla wpłacających osób osiemnaście zestawów-niespodzianek. Każdy z Was może wspomóc akcję wpłacając choćby 5 funtów (ok. 25 zł), jednak nagrody zaczynają się od 10 funtów (ok. 50 zł), za które można otrzymać kod na cyfrową wersję albumu. Jeśli wolicie nagrody fizyczne, to już za 25 funtów (ok. 120 zł) można otrzymać nie tylko wspomniany kod, ale także album The Dark Angel Symphony w pudełku.


Im większa kwota, tym bardziej obfity zestaw nagród. Przykładowo za 60 funtów (ok. 290 zł) wpłacający otrzyma nie tylko album The Dark Angel Symphony, ale także kilkupłytowy album Tomb Raider: The Last Revelation/Chronicles/AoD Remastered, zawierający, jak sama nazwa wskazuje, zremasterowane oryginalne utwory z trzech gier. O wiele droższe zestawy zawierają takie produkty jak: płyta winylowa, różnego rodzaju wisiorki, zapisy nut czy figurka Lary Croft i Kurtisa Trenta. Istnieje także możliwość uczestnictwa w sesji nagraniowej w studiu - w tym celu trzeba wpłacić minimum 500 funtów (ok. 2400 zł). Liczba unikalnych gadżetów jest bardzo ograniczona. Przykładowo nagroda warta aż 3,5 tysiąca funtów (niemal 17 tysięcy zł) została już sprzedana. W jej skład wchodziły m.in. unikalne notatki na temat fabuły TR Angel of Darkness sporządzone przez scenarzystę Murti'ego Schofielda.

Podane na Kickstarterze kwoty nie zawierają kosztów przesyłki. Dodajmy, że fizyczne produkty widoczne na grafice są dostępne tylko na Kickstarterze. W przyszłości nie będzie można kupić tych przedmiotów w innych miejscach.

Czas na uzyskanie pełnej kwoty kompozytor ma do 2 listopada. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, album wraz z pozostałymi gadżetami będzie rozsyłany we wrześniu 2019 roku. Peter Connelly pytany o to, czy planuje koncert, odpowiada, że w chwili obecnej skupia się tylko na wydaniu albumu, ale nie wyklucza, że w przyszłości mogłoby dojść do organizacji muzycznego widowiska. Więcej na temat Tomb Raider: The Dark Angel znajdziecie na oficjalnej stronie tego projektu >> klik!