strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Przed premierą
-> Krótki opis
-> Levele
-> Dane techniczne
-> Gdzie kupić

Screeny
Rendery
Lokacje
Przeciwnicy
Bronie
Klawiszologia
Pojazdy
Solucja
Tłumaczenia
Cheaty
Okładki
Soundtrack
Times Level
Anulowany TR4 Gold


  » Jeep

Za kierownicą jeepa zasiądziemy w dwóch levelach: Valley of the Kings i KV5. Co ciekawe, po znalezieniu pojazdu nie będzie się można od razu nim przejechać. Aby uruchomić auto będziemy musieli włożyć do stacyjki kluczyki, a te z kolei wypadną z kieszeni jednego z pokonanych ninja. Podczas jazdy można zabijać przeciwników, po prostu przejeżdżając ich. Droga jaką przyjdzie nam jechać nie będzie łatwa. Znajdą się na niej doły pełne kolców oraz granaty wyrzucane z ściganego przez nas samochodu. Warto czasem zatrzymać się i poszukać poukrywanych gdzieniegdzie sekretów.

  » Motor

Motorem będziemy poruszać się po levelach Kairu: City of the Dead, Chambers of Tulun oraz Trenches. Tym razem nie będziemy musieli znaleźć kluczyków - pojazd uruchomi się od razu. Podczas jazdy można przejeżdżać przeciwników, którzy w tej lokacji wydają się być bardziej wytrzymali. Motor jest ponadto niezbędny do rozwiązania niektórych zagadek. Jest dużo ważniejszy od jeepa, którym jedynie poruszaliśmy się po Dolinie Królów. Nie zapomnimy o tym pojeździe przez większą część Kairu. Do motoru można podłączyć dopalacz Nitro.

  » Nitro

Dopalacz, który po zamontowaniu potrafi znacznie przyspieszyć motor. Aby znaleźć części, z których można złożyć to akcesorium, będziemy ganiać po dużej części Kairu. Jest to jednak niezbędne, gdyż motor z dopalaczem pozwoli się nam dostać do niedostępnych normalnie miejsc, np. na wysokie podwyższenia. Nitro składa się z Nitrous Oxide Carnister, pojemnika z nadtlenkiem azotu, znajdującego się w levelu Citadel Gate oraz z Valve Pipe, zwykłej, plastikowej rurki, czekającej na nas w poziomie Trenches. Z połączenia tych części powstaje nam Nitrous Oxide Feeder, który musimy każdorazowo montować w motorze, jeśli chcemy skorzystać z dopalacza.