strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Przed premierą
-> Krótki opis
-> Levele
-> Dane techniczne
-> Gdzie kupić

Screeny
Rendery
Lokacje
Przeciwnicy
Bronie
Klawiszologia
Pojazdy
Dom Lary
Solucja
Tłumaczenia
Cheaty
Okładki
Soundtrack


  » Quad

Czterokołowiec, z którego skorzystamy w Indiach, w Nevadzie i w Croft Manor. Dzięki niemu będziemy mogli pokonać różnego rodzaju przeszkody, choćby urwisty brzeg rwącej i pełnej piranii rzeki Ganges. Podczas jazdy na Quadzie należy jednak uważać na różnego rodzaju przepaście i pułapki, gdyż upadek z dużej wysokości może zakończyć się eksplozją pojazdu.

  » Kajak

Okazja, by popływać kajakiem trafia się w levelu Madubu Gorge. Na początku trudno jest nad nim zapanować, lecz jest to kwestia wyczucia i wyćwiczenia sterowania. Dzięki niemu spłyniemy w dół wodospadu oraz odkryjemy sekrety dawnych kultur. Będziemy jednak musieli uważać na różnego rodzaju pułapki zamontowane przez tubylców, które przysporzą nam nie lada problemów.

  » Podwodna jednostka pływająca

Użyjemy jej w kanałach burzowych Londynu. Dzięki niej będziemy w stanie pokonać dużą odległość pod wodą i nie martwić się zapasem tlenu. Skuteczną obronę przed wrogami zapewni nam zainstalowana wyrzutnia harpunów.

  » Ponton

Aby z niego skorzystać, będziemy musieli nieźle się napracować. Należy znaleźć przełącznik zrzucający ponton ze statku w lodowate wody Antarktydy, bo właśnie w tym mroźnym rejonie świata użyjemy tego środku transportu. Pozwoli on nam bezpiecznie przemierzyć wąskie szczeliny pomiędzy ścianami lodu, nie narażając życia Lary. Uważany jest za jeden z lepszych pojazdów dostępnych w grze.

  » Wagonik

Po co biegać setki metrów w tą i z powrotem, skoro można do tego użyć górniczego wagonu? Praktycznie cały level RX-Tech Mines oparty jest na umiejętnym sterowaniu wagonikiem. Radzimy jednak uważać na ostrych zakrętach, gdyż zawrotna prędkość może spowodować nieprzyjemny wypadek. Używanie hamulców i klucza francuskiego do zmieniania układu szyn za pomocą zwrotnicy, będzie niezbędne do odnalezienia tajemniczego miasta.