strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Krótki opis
-> Levele
-> Dane techniczne
-> Gdzie kupić

Screeny
Lokacje
Przeciwnicy
Bronie
Klawiszologia
Pojazdy
Dom Lary
Solucja
Tłumaczenia
Cheaty


  » Szkocja

Nasz wypad do krainy wrzosowisk i kraciastych kiltów ograniczy się głównie do zwiedzania starego zamku, będącego jednocześnie posiadłością Dr Willarda. Akcja dwóch leveli toczyć się będzie m.in. nad brzegiem osławionego jeziora Loch Ness, na okrytym delikatną mgłą wrzosowisku, oraz w mrocznych i najeżonych pułapkami lochach. Po drodze odkryjemy tajemnicę potwora ze wspomnianego akwenu, powalczymy ze Szkotami, a także ze zdziwieniem odkryjemy, że nie my jedyni poszukujemy tytułowego Piątego Artefaktu.

  » Tunel

Tym razem przeniesiemy się na południe, do podwodnego tunelu łączącego Francję i Anglię. Aby rozwiązać zagadkę tajemniczej eksplozji, będziemy musieli zejść bardzo głęboko pod ziemię, uciekając najpierw przed olbrzymimi wiertłami. Później czeka nas szalona jazda czterokołowcem, przeskakiwanie nad pędzącymi pociągami, a nawet konfrontacja z prehistorycznymi gadami. Kiedy wydostaniemy się już ze zniszczonego tunelu, trafimy prosto do tajnej, podwodnej bazy. Tutaj czekają nas liczne przeprawy z nurkami, łodziami podwodnymi i wygłodniałymi rybami. Coraz częściej też będziemy natrafiać na efekty eksperymentów z artefaktem, które ktoś tutaj przeprowadzał.

  » Francja

Witamy we Francji! Ostatecznym celem Lary jest zoo, znajdujące się w pewnej nadmorskiej miejscowości. Nie może więc zabraknąć zwiedzania wąskich uliczek, oglądania licznych wystaw sklepowych, a także podziwiania największych atrakcji: stylizowanych na mini dżunglę klatek z tygrysami, małpiarni oraz ptaszarni. Po drodze będziemy mogli skorzystać z kąpieli w urokliwej lagunie, co jednocześnie będzie ostatnią miłą rzeczą, która spotka nas przed wejściem do kolejnej lokacji. Użycie Artefaktu przeniesie Larę do swoistego innego wymiaru, gdzie będziemy musieli uskakiwać przed toczącymi się na nas fragmentami meteoru, walczyć z nieumarłymi, a także odbędziemy kolejny niesprawiedliwy pojedynek z naszą starą znajomą. Sposób w jaki wydostaniemy się z tego dziwnego miejsca, jest tak samo zaskakujący, jak i zabawny.