strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Przed premierą
-> Krótki opis
-> Levele
-> Dane techniczne
-> Gdzie kupić

Screeny
Rendery
Lokacje
Przeciwnicy
Bronie
Klawiszologia
Pojazdy
Dom Lary
Solucja
Tłumaczenia
Cheaty
Okładki
Soundtrack
Dźwięk w wersji SoldOut


  » Pistolety
Zwykłe pistolety nie są mocną bronią, ale mają jedną zasadniczą zaletę - amunicja do nich nigdy się nie kończy i dlatego warto wykorzystywać je na najsłabszych wrogów.
  » Shotgun
Znacznie mocniejsza broń od zwykłych pistoletów, niektórzy wrogowie umierają już po jednym strzale. Wadą shotguna jest wolne przeładowywanie się amunicji.
  » Pistolety automatyczne
Siła obrażeń automatycznych pistoletów nie jest zbyt duża - niewiele tylko większa od zwykłych pistoletów. Broń ta jest miłym urozmaiceniem gry i właściwie najlepiej wykorzystywać ją tylko na słabych przeciwników.
  » Uzi
Ta broń to zdecydowanie to, co lubi każdy fan TR. Błyskawiczne serie równie błyskawicznie odbierają przeciwnikom życie. Wadą Uzi jest to, że ich amunicja szybko się kończy. Broń ta idealnie nadaje się na najmocniejszych wrogów.
  » Wyrzutnik harpunów
Wyrzutnik harpunów przeznaczony jest do walki w wodzie. Po krótkiej serii Lara musi go przeładować. Najlepiej używać tę broń tylko wtedy, gdy podwodnego przeciwnika nie da się zabić z brzegu. Działa także na lądzie, ale tutaj jest zupełnie bezużyteczny.
  » M16
Broń zadająca większe obrażenia niż uzi, tak naprawdę przydaje się tylko wtedy, gdy przeciwnik nie wykonuje gwałtownych ruchów. Jeżeli wróg się porusza, Lara musi dobrze wycelować, co powoduje przerwy w ostrzale. Podobnie jak uzi, oferuje szybkie i mocne serie.
  » Granatnik
Zdecydowanie najmocniejsza broń w grze. Dużą ilość przeciwników powala już po pierwszym strzale. Wadą granatnika jest jego mały zasięg. Jeżeli przeciwnik stoi za daleko, granat może w niego nie trafić. Poza tym broń ta, podobnie jak shotgun, nie przeładowuje się szybko, co - zważywszy na i tak ogromną siłę strzałów - wielkiej różnicy i tak nie robi.
  » Flary
Nie jest to co prawda broń, ale jest to bardzo przydatna rzecz. Lara może użyc flary do oświetlenia ciemnych pomieszczeń. Niezastąpione w mrocznych jasnikiach.