strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

GRUDZIEŃ 2011
28 grudnia 2011, by Cez
Dziewięć lat serwisu WoTR!
Święta, święta i po świętach. A my świętujemy nadal! Dokładnie dziś wypadają dziewiąte urodziny serwisu Word of Tomb Raider! Jak ten czas szybko leci...

Mijający rok nie był łatwy dla serwisu – nie ukazała się żadna nowa gra z cyklu Tomb Raider, a przecież to główny pokarm dla nas jak i dla Was, naszych czytelników. Na pocieszenie miłośnicy przygód dostali w 2011 roku Uncharted 3, ale Nathan Drake to niestety nie nasza niezastąpiona Lara Croft, prawda? Na szczęście nie zabrakło kolejnych zapowiedzi nowej, dziewiątej części Tomb Raidera oraz coraz bardziej konkretnych informacji na temat trzeciego filmu.

W tym miejscu tradycyjnie się pochwalimy, że przez 3287 dni istnienia strony, pojawiły się na niej 1394 newsy. Również tradycyjnie dziękujemy za to, że jesteście z nami. A za rok okrągła rocznica, nie przegapcie! :)

 


5 grudnia 2011, by K@t
Underworld darmowy
Jednak tylko dla abonentów usługi Plus w PlayStation Network!

Ósmą odsłonę przygód Lary będzie można pobierać z PlayStation Store w pełni za darmo już w środę. Taka unikalna promocja potrwa jednak tylko do czwartego stycznia. Jeśli ktoś posiada subskrypcję Plusa, a nie ma jeszcze TRU w swojej kolekcji, to takiej okazji nie powienien przegapić.

Wygląda na to, że niektórych Mikołaj przyszedł w tym roku wcześniej ;-).