strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

GRUDZIEŃ 2002


 Oferta współpracy! c.d.
Uwagi dla osób zainteresowanych współpracą: piszcie czym chcielibyście się zajmować! Ze swojej strony mogę dodać, że mile widziane będą osoby, które podjęły by się napisania solucji do którejś (lub wszystkich) części TR, recenzji czy felietonów. Oczywiście zależy nam na każdym, więc piszcie czym chcecie się zająć. Piszcie na adres worldof@wp.pl! Więcej informacji dwa newsy niżej ("Nabór współpracowników")

 O-PATCH-yliśmy stronkę
Jak widać wspomniana zmiana tła na czarne, zgodnie z naszymi przewidywaniami, była konieczna. Teraz już wszystko powinno działać poprawnie. Poza tym poprawiony został skrypt, przez który na wielu kompach były problemy z polskimi fontami (ą, ś itp.). Teraz już jest OK. Przypominam o naborze współpracowników. Jeśli jesteś zainteresowany (-a) przeczytaj news'a poniżej!

 Nabór współpracowników!!!
Jeśli jesteś Tombmaniakiem, jeśli jesteś gotów za darmo poświęcić się dla TR, jego fanów oraz WoTR to mamy zajęcie idealnie do Ciebie pasujące! Zostań współpraconikiem World of Tomb Raider - największego polskiego tygodnika o TR! Aby się zgłosić, lub zapytać o szczegóły napisz(koniecznie z tematem "współpraca". Poza tym dobrze by było napisać co byś chciał(-a) robić)! Może właśnie ty jesteś potrzebny(-a) temu serwisowi!

 Wkrótce ruszamy!
Jak wiadomo, premiera The Angel of Darkness została przeniesiona na luty, więc mamy trochę czasu na "odpalenie" tej stronki. Jak jednak widać strona jest w necie (nie gwarantuje, że wszystko działa poprawnie). Jeśli okaże się, że bieżące tło ładuje się za długo, zmienimy je na zwykłe czarne. A kiedy wszystko ruszy na dobre? Póki co, planowany termin, którego na 99% dotrzymamy to pierwszy tydzień 2003 roku! Szykujcie przeglądarki do cotygodniowego zaglądania na tą stronę bo będzie się działo!!!

NIE
 Wprowadzamy nowe oznakowanie!
Znaczek ten w skrócie oznacza "nie". Np. w dziale "Tomb Raider" w znaczku tym znajduje się napis "xp". Oznacza to, że TR1 nie lubi się z Windowsem XP. Znaczek będzie się znajdował (tak jak przy TR1) przy tytule gry. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości piszcie!

 Start coraz bliżej!
Prawdopodobnie nie uda nam się wystartować w te wakacje, ale w miarę moich możliwości postaram się uruchomić serwis jeszcze przed premierą The Angel of Darkness. Wszystko tak naprawdę zależy od firm oferujących stałe łącze. Trwają nagocjacje z dwiema firmami - co z tego wyjdzie? To się okaże już wkrótce. A tak nawiasem mówiąc - premiera TAOD przewidywana jest na 14 listopada!

 Witamy wszystkich internautów!!!
Witam na stronie World of Tomb Raider- moim naiwiększym projekcie, zrealizowanym z ogromnym (jak na taką produkcję) rozmachem! Mam nadzieję, że strona się Wam spodoba. WoTR jest tygodnikiem internetowym poświęconym Tomb Raider'owi (nie tylko grze). Dzięki WoTR nie musisz już szukać codziennie nowych informacji w sieci! Wystarczy, że co tydzień zajrzysz na World of Tomb Raider, a dowiesz się wszystkiego co działo się w ciągu całego minionego tygodnia w świecie Tomb Raider'a! Jeśli masz jakieś uwagi (błagam, niech będą to uwagi konstruktywne!) lub pytania, zajżyj do działu kontakt, a dowiesz się wszystkiego!. Życzę miłego surfowania po świecie Lary Croft!

 Kiedy start?
Jak narazie, nikt tego nie wie. Planujemy rozpocząć pracę wiosną lub latem tego roku. W chwili obecnej strona jest w fazie testów (proszę o maile z informacją jak długo ładuje się strona!)i budowy. Przesyłajcie swoje propozycje i sugestie co do strony. Polecam wpadanie tu co jakiś czas, bo może coś się będzie działo, a wtedy będziecie na bieżąco ze wszystkimi sprawami dotyczącymi naszego (i Waszego!) tygodnika!