strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

LISTOPAD 2007
29 listopada 2007, by kluz_kaa
Tomb Raider Annniversary w zestawie z PS2
Remake pierwszego Tomb Raidera możemy kupić w zestawie z PlayStation 2 (wersja Slim). W pudełku znajdziemy:

- konsolę PlayStation 2 w małej wersji
- joypad DualShock 2
- zestaw kabli
- gwarancję Sony Poland ważną przez 12 miesięcy
- intrukcję w języku polskim
- grę Tomb Raider Anniversary

Całość kosztuje ok. 600 zł.29 listopada 2007, by kluz_kaa
TR Legend znów na PS2
Podobnie jak Tomb Raider The Angel of Darkness, siódma część przygód Lary Croft, doczekała się swojej reedycji na PS2. Tym razem Cenega Poland oferuje nam Tomb Raidera Legend, wydanego w serii Kolekcja Klasyki PlayStation® 2. Gra dostępna będzie w sklepach od 26 listopada. W pudełku znajdziemy w pełni przetłumaczoną instrukcję, kartę rejestracji elektronicznej dającej punkty i dodatkowe korzyści w Kompanii Graczy Cenega, a na odwrocie poligrafię w języku polskim.

Cena, tak jak w przypadku pozostałych gier z tej serii, wynosi 69,90zł.16 listopada 2007, by Mr Macphisto
TRA na Wii już dostępny
Gry-Online: "Amerykańscy posiadacze konsoli Wii mogą już sprawdzić, jak nowa gra akcji z udziałem Lary Croft, Tomb Raider: Anniversary, prezentuje się na ich platformie. Wyprodukowana przez Crystal Dynamics pozycja z ponętną panią archeolog w roli głównej trafiła właśnie do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych.

Co warte odnotowania, jest to pierwsza odsłona serii, którą mogą przetestować właściciele next-gena Nintendo. Produkt o tyle ciekawy, że wykorzystujący możliwości kontrolerów Wiimote’a i Nunchuka, niebawem pojawi się także w Europie. Gracze ze Starego Kontynentu poczekają jednak na niego jeszcze kilka tygodni, gdyż według danych, publikowanych przez zachodnie sklepy internetowe, tytuł zostanie wprowadzony na rynek 7 grudnia."13 listopada 2007, by Cez
Ostatni odcinek Tomb Raider Re\Visioned
W serwisie Gametap miała dzis miejsce premiera ostatniego odcinka Tomb Raider Re\Visioned. Dziesiąty epizod początkowo miał się pojawić już w sierpniu tego roku. Niestety, premierę wielokrotnie przesuwano.

Fabuła odcinka zatytułowanego "A Complicated Woman" przedstawia się następująco: w trakcie odkrywania starożytnego skarbu Perseusza, trzech łowców skarbów opowiada historię o tym, jak każdy z nich zabił Larę Croft. By zobaczyć epizod, kliknij tutaj.

Polecamy nasz dział Re\Visioned, gdzie znajdziecie informacje na temat wszystkich dziesięciu odcinków oraz wywiad z twórcami tej animacji.7 listopada 2007, by Barbie
Siedmiocalowa Lara
Figurka Lary Croft z Tomb Raider Anniversary od dziś na stronie dystrybutora, firmy Aliens Group, jest oznaczona jako dostępna - zamówienia (także te przedpremierowe) są realizowane natychmiast.

Jak już pisaliśmy w newsie z 10 lipca, figurka ma ok. 18 cm i została wydana w serii Player Select Action Figures. Jej cena to 65zł.

Wiecęj zdjęć tej i innych figurek znajdziecie w naszym dziale Figurki.7 listopada 2007, by Barbie (thx: kluz_kaa)
Konsole do boju
W katalogu gier zapowiadanych przez polskiego dystrybutora Tomb Raider - Cenegę Poland - pojawiły się trzy nowe pozycje, które na pewno zainteresują fanów TR - konwersje TR Anniversary, o których pisaliśmy w newsie z 17 października, trafią na półki polskich sklepów już 16 listopada. Cena TRA na Xboxa 360 będzie wynosiła 249,90zł, a na Sony PSP - 179,90zł.

Ponadto gra zostanie wydana ponownie na PS2 w edycji Platinum, oznacza to znaczny spadek jej ceny - ze 179,90zł (cena katalogowa) do 89,90zł.4 listopada 2007, by Barbie (thx: Termez)
CLICKanie w TR:AoD
Wraz z najnowszym numerem Clicka, który trafi do sprzedaży już 6 listopada, czytelnicy otrzymają między innymi pełną wersję gry Tomb Raider: Angel of Darkness. Jest to świetna okazja dla tych graczy, którzy nie posiadają jeszcze w swojej kolekcji szóstej części przygód Lary Croft, gdyż pismo kosztuje jedynie 6,90zł. Oprócz Tomb Raidera, w numerze odnajdziemy pełne wersje gier Ankh II: Serce Ozyrysa oraz Bet on Soldier: Blood of Sahara.1 listopada 2007, by Boone
Lara najseksowniejsza
Jak donosi serwis DigitalSpy, postać filmowej Lary Croft granej przez Angelinę Jolie w obu filmach Tomb Raider, została okrzynięta najseksowniejszą heroiną w świecie kina. Słynna pani archeolog pokonała w rankingu takie rywalki jak Catwoman, w którą wcielały się Michelle Pheiffer i Halle Berry, czy Barbarellę odtwarzaną przez Jane Fondę.

Przypominamy że obecnie trwają dalsze rozmowy na temat trzeciego filmu Tomb Raider z Angeliną Jolie w roli głównej, jednak jak narazie zarówno Eidos jak i Paramount Pictures nie podały żadnych nowych informacji w tej sprawie.