strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

PAŹDZIERNIK 2007
17 października 2007, by Mr Macphisto
Premiery kolejnych konwersji TRA
Eidos Interactive ujawnił oficjalne daty premier Tomb Raider Anniversary na dwie kolejne platformy. Zgodnie z naszymi nieoficjalnymi zapowiedziami z połowy lipca, wersja PSP trafi do sprzedaży już 26 października. Konwersja przeznaczona dla konsoli Xbox 360 pojawi się w dwóch wersjach. Premiera sklepowa będzie miała miejsce 26 października, a zapowiadana od dłuższego czasu wersja do ściągania w epizodach, zostanie udostępniona użytkownikom konsoli w listopadzie.

Daty premier w Polsce nie są jeszcze znane.15 października 2007, by Mr Macphisto
Nowy trailer TRA na Wii
Serwis Gamespot opublikował nowy trailer Tomb Raider Anniversary na konsolę Nintendo Wii. Tym razem twórcy nie pokazują nowych możliwości przeznacoznych wyłącznie na Wii - filmik jest po prostu reklamówką gry. Co ciekawe, możemy zobaczyć żywą Larę Croft i nie wciela się w nią Karima Adebibe.

Trailer dostępny jest pod tym adresem oraz w naszym dziale download.10 października 2007, by Mr Macphisto
Angel of Darkness w Kolekcji Klasyki
Tomb Raider - The Angel of Darkness w wersji na PlayStation 2 doczekał się kolejnej reedycji. Tym razem firma Cenega Poland, polski wydawca serii, postanowiła dołączyć ten tytuł do znanej już pecetowym graczom, a nowej dla właścicieli PS2, Kolekcji Klasyki. Gra w oryginalnej wersji językowej trafi do sprzedaży już w następny piątek, 19 października. Cena: 69,90 PLN.

Aby zobaczyć pudełko, kliknij na obrazek obok.9 października 2007, by Mr Macphisto
TRA na Wii w listopadzie
Eidos Interactive poinformował, że premiera Tomb Raider Anniversary na Nintendo Wii planowana jest na listopad tego roku. Zdradzono także, że właściciele Wii otrzymają zupełnie nowy system celowania podczas walki oraz trzy godziny dodatków specjalnych przeznaczonych wyłącznie dla tej platformy.

Na razie nie wiadomo nic na temat daty wydania gry w Polsce.

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszym dziale TRA.