strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

WRZESIEŃ 2011
23 września 2011, by K@t
Guardian of Light tańszy
Tym razem jednak tylko na iPodach, iPadach i iPhonie. Strażnika Światła można teraz dorwać w AppStore za €3,99 w wypadku iPada oraz €2,39 w wypadku platform iPhone i iPhone Touch.

Obniżka wydaje się być zachęcająca – mobilne wersje GoL kosztowały dotychczas €7,99 i €3,99.

 


22 września 2011, by Kluz_kaa
Lara znowu w CDA
Już 26 września do kiosków trafi najnowszy numer magazynu CD-Action, a wraz z nim płyta z pełniakami, wśród których tym razem znajdzie się gra Tomb Raider Underworld!

Oprócz ostatniej przygody Lary Croft, na krążku dostaniemy również Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific: Złota Edycja i The Tiny Bang Story. Wszystkie trzy gry w polskiej wersji językowej. Cena magazynu to 17,99PLN 16,99PLN.

 


21 września 2011, by Peet
"Turning Point" najlepszy!
Taką decyzję podjęli sędziowie tegorocznej edycji 3D World CG Awards, organizowanej przez magazyn 3D World. Debiutancki trailer najnowszej odsłony gry Tomb Raider zwyciężył w kategorii Videogame Cinematic of the Year.

”Zespół jest dumny, że ich ciężka praca nad zwiastunem Turning Point została doceniona przez 3D World. Produkcja tego trzy minutowego trailera trwała ponad rok i jest wynikiem bardzo udanej współpracy między studiem Crystal Dynamics, a Square Enix Visual Works. Uznanie naszej wspólnej twórczości jako wiodącej pośród gier video jest wielkim zaszczytem.” - pisze Karl Stewart.

Choć konkurencja była spora, nagroda nie powinna być wielkim zaskoczeniem. „Turning Point” ma już na swoim koncie kilka wyróżnień w podobnych, mniej bądź bardziej prestiżowych kategoriach. Gratulujemy!

 


6 września 2011, by K@t
Dwójka w Europie
Już jutro w europejskim PlayStation Store wyląduje Tomb Raider II. Gra ma kosztować 5,99€ czyli prawdopodobnie 22PLN. Tym samym mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli dostęp wszystkich klasycznych odsłon serii Tomb Raider w wersji PSOne.

Tomb Raider II miał premierę pod koniec 1997 roku. Po ogromnym sukcesie pierwszej gry z Larą oczekiwania w stosunku do sequela były ogromne. Tytuł nie zawiódł ich jednak i stał jedną z najwyżej ocenianych części serii. Lara zyskała wiele nowych umiejętności, nauczyła się kierować pojazdami, a poziomy stały się jeszcze ciekawsze i bardziej różnorodne. Wielki Mur, Wenecja, Morze Śródziemne... to dopiero początek przygody. Jeśli ciekawi was co jeszcze ma do zaoferowania Tomb Raider II, zajrzyjcie do naszego działu.