strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

WRZESIEŃ 2005
12 września 2005, by Mr Macphisto
Elixir of Life wkrótce
Już wkrótce polscy gracze będą mogli pochwalić się znajomością całej trylogii Tomb Raider Mobile!

Jak dowiedzieliśmy się od Michała Hinca z działu sprzedaży i marketingu serwisu Jabler.pl, Tomb Raider - Elixir of Life już wkrótce będzie dostępny w naszym kraju. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak najprawdopodobniej będzie to 2005 rok. Podobnie jak inne gry Jablera, nowy Tomb Raider będzie do pobrania za 9zł +VAT.

Więcej informacji gdy tylko się pojawią.12 września 2005, by Mr Macphisto
Quest for Cinnabar w Polsce!
Dzięki serwisowi Jabler.pl polscy fani Lary Croft uzyskali właśnie dostęp do drugiej części Tomb Raider Mobile.

"Druga część przygód Lary Croft. Tym razem Lara musi zdobyć bezcenna wazę zawierającą Cinnabar - substancję używaną przez starożytnych do produkcji przedłużającego życie wywaru. Mityczne miasto Shangri-La Lara odnaleźć chce w Tybecie, gdzie ponoć znajduje się ukryta dolina zamieszkała przez Nieśmiertelnych. Czy waza ma związek ze Zwojem Ozyrysa i poprzednimi przygodami Lary? Dowiedz się! Biegaj, skacz, wspinaj się i strzelaj aby przejść wiele róźnorodnych poziomów. Rozwiązuj zagadki i unikaj pułapek, przeszkód i wrogów. Do dzieła!"

Aby ściągnąć grę należy wejść na tę stronę i postępować według instrukcji. Więcej o samej grze dowiesz się z naszego działu Quest for Cinnabar.5 września 2005, by Mr Macphisto
Pierwsze spojrzenie na TR Legend
Eidos zrealizował specjalne DVD z filmami na temat najnowszej części przygód Lary Croft. Płyta nosi tytuł "First look Tomb Raider Legend" i dołączana jest jako bonus do innej gry tego wydawcy - Total Overdose w wersji na PS2 i XBox. Premiera 28 września.

UPDATE (9.09)


UPDATE (11.09)
Oto spoty reklamowe opisanego powyżej DVD:
• spot 1 - WMV, 0:45 min, 4.12MB
• spot 2 - WMV, 0:28 min, 2.15MB1 września 2005, by Cez
Czwarty epizod Tomb Raider: Apocalypse
W 2002 roku w Wielkiej Brytanii i Irlandii można było zagrać za pomocą interaktywnej telewizji Sky Gamestar w "Tomb Raider: Apocalypse". Gra składała się z trzech epizodów, rozgrywających się w Egipcie. Nie zabrakło wspinaczki, walki z wrogami, błąkaniu sie po labiryntach oraz wątku fabularnego. Najnowszy czwarty epizod, w chwili obecnej wystepujący pod robocza nazwą "Tomb Raider IV", powstał dzięki sukcesowi trzech poprzednich częsci. W "czwórce" znajdziemy dziesięć nowych leveli, każdy składający się z trzydziestu plansz. I tym razem Lara Croft powraca do Egiptu by powstrzymać pewien mroczny kult przed wykradzeniem Berła Anubisa i znalezieniem sposobu na pokonanie śmierci.