strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

WRZESIEŃ 2004
22 września 2004, by Mr Macphisto
Tomb Raider #46
Do sprzedaży trafił dziś 46. zeszyt komiksu Tomb Raider.

Gathering Storm, część 1 z 3. Sara Pezzini, bohaterka komiksu Witchblade, kontaktuje się z Larą Croft aby przekazać jej ważną informację - wpływowa postać ze świata Top Cow została zamordowana. Lara rozpoczyna poszukiwania zaginionego artefaktu, który ma związek ze sprawą o której wspominała Sara. Śledztwo doprowadza naszą bohaterkę aż do Watykanu...

Za numer odpowiadają: J. Bonny, E. Basaldua, T. Wengler i A. Hughes.

32 strony, $2.9918 września 2004, by Mr Macphisto
Tomb Raider #49
Image Comics zapowiedziało na grudzień tego roku 49. numer komiksu Tomb Raider. Jest to przedostatni zeszyt pierwszej serii.

"Vendetta", część 1 z 1. Lara Croft musi stawić czoła dwójce dobrze jej znanych, mocnych przeciwników - Lady Jasmine oraz złemu przemysłowcowi, J. Bradley'owi Aulgood'owi, których jedynym pragnieniem jest zemścić się na podróżniczce.

Za numer odpowiadają: J. Bonny, T. Kirkham, S. Regla, T. Wengler oraz A. Hughes.

32 strony, $2.9918 września 2004, by Mr Macphisto
Angel of Darkness w serii Super$eller
30 września do sprzedaży trafi kolejna wersja Tomb Raider - The Angel of Darkness, tym razem w taniej serii Super$eller. Gra będzie kosztowała 49,90 zł (czyli po cenie aktualnie obowiązującej w MediaMarkt za normalne wydanie). W pudełku znajdziemy zarówno polską jak i angielską wersję językową.

Zgodnie z informacjammi wydawcy, AOD w naszym kraju sprzedał się do tej pory w ponad 8 tys. egzemplarzy.15 września 2004, by Mr Macphisto
TR 7 zostanie zaprezentowany jesienią!
Eidos Interactive zdradził dziś, że najnowsza część Tomb Raider'a, nad którą pracuje firma Crystal Dynamics "zostanie zaprezentowana już tej jesieni, a na półki sklepowe trafi w czwartym kwartale obecnego roku finansowego"!

Osoby, które miały okazję bliżej przyjrzeć się grze mówią, że jest ona znacznie bliższa oryginałowi niż ostatnie części. Nowy wygląd Lary jest oceniany jako mniej delikatny niż do tej pory. Bohaterka jest też o wiele bardziej wygimnastykowana niż do tej pory.9 września 2004, by Mr Macphisto
Komiksy, komiksy, komiksy...
Tomb Raider #45 jest już dostępny dla amerykańskich czytelników. W zeszycie znajdziemy jednoczęściową historię "Inner Demons", podczas której Lara odkrywa, że musi zwiększyć swoje zdolności w zakresie walki. W tym celu poszukuje tajemniczej postaci jaką jest Dark Master. Za numer odpowiadają: James Bonny, Mike Choi, Jonathan Sibal oraz Tyson Wengler. Numer liczy sobie 32 kolorowe strony i kosztuje $2.99. Kolejny komiks z serii ukaże się 22 września. Poniżej przedstawiamy Wam (w kolejności od lewej): okładkę Tomb Raider #45, projekt okładki Tomb Raider #46, szkic Tomb Raider #48 i szkic Tomb Raider #49.
7 września 2004, by Mr Macphisto
Tomb Raider 7 na E3
Podczas trwających właśnie targów "Game Stars Live" Eidos Interactive oficjalnie poinformował, że Tomb Raider 7 zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach Electronic Entertainment Expo, które odbędą się w dniach 18 - 20 maja 2005. Potwierdzono także przybliżoną datę premiery gry - lato 2005.

Nie zapowiada się aby firma zdradziła jakiekolwiek szczegóły przed podanym terminem.2 września 2004, by Mr Macphisto
Jolie zaprzecza
Angelina Jolie powiedziała redakcji SCI FI Wire, że nie wcieli się ponownie w postać Lary Croft. "Nie, nie sądzę" - odpowiada pytana o taką możliwość podczas konferencji prasowej filmu Sky Captain.

"Tworzenie tych filmów sprawiało mi naprawdę dużą przyjemność" - mówi aktorka o swoim udziale w dwóch poprzednich tytułach z serii Tomb Raider. "Na planie naprawdę wiele się nauczyłam. Wydaje mi się, że wywiązałam się ze swoijego zadania. Raczej nie jestem zainteresowana kontynuowaniem tego."1 września 2004, by Mr Macphisto
Tomb Raider #48
Image Comics ujawniło listopadowy plan wydawniczy. Oczywiście nie zabrakło w nim kolejnej części przygód Lary Croft.

"Gathering Storm", część 3 z 3. Lara Croft znalazła sobie sprzymierzeńca, który może jej towarzyszyć w poszukiwaniach starożytnego artefaktu znanego jako Rapture. Pomocniczką jest niejaka Magdalena. Wspólnie muszą nie tylko stawić czoła Carlosowi DeLarch, ale także wielkiemu, szwedzkiemu strażnikowi, któremu Watykan nakazał powstrzymanie Lary.

Za numer odpowiadają: J. Bonny, E. Basaldua, J. Leisten, T. Wengler i A. Hughes

32 strony, $2.99