strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

SIERPIEŃ 2013
26 sierpnia 2013, by Mr Macphisto
A ci narzekają...
Pamiętacie narzekania na słabą sprzedaż nowego Tomb Raidera? Square właśnie opublikowało najnowsze wyniki. Z tabelek wynika, że jak do tej pory sprzedało się już ponad 4 miliony egzemplarzy ostatnich przygód Lary Croft. Żeby uzmysłowić jaka to jest "porażka", warto dodać, że ostatnią częścią, która sprzedawała się lepiej jest The Last Revelation, sprzed 14 lat. A najnowszego TR nie dogania nawet łączna sprzedaż Underworlda i Anniversary.

Łączymy się w bólu z wydawcą.

 


9 sierpnia 2013, by K@t
Dokąd na wakacje? Na Yamatai!
Przynajmniej taki kierunek podróży wybrali użytkownicy PlayStation 3. Sony podało, że nowy Tomb Raider był drugim, najlepiej sprzedającym się tytułem cyfrowym z PlayStation Store w lipcu!

Wynik jest godny pochwały nie tylko ze względu na czas, jaki upłynął od premiery. Pierwsze miejsce zestawienia okupowane jest bowiem przez świeżutkie The Last of Us, które ocenami, jak i wynikami sprzedaży ustanowiło w tym roku kilka rekordów. Panna Croft nie ma więc powodów do wstydu.

Nowe przygody Lary radzą sobie świetnie także w wersjach pudełkowych. Po pięciu miesiącach od premiery, Tomb Raider nadal utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tytułów w Wielkiej Brytanii. Tak dobrej passy seria nie miała już od lat.

 


2 sierpnia 2013, by Mr Macphisto
To już pewne - będzie kolejny Tomb Raider!
Nowy Tomb Raider - będzie. Informacja niby szczątkowa, ale jak ważna - bo oto mamy oficjalne potwierdzenie sequela nowych przygód Lary Croft! O pracach nad grą powiedział Darrell Gallagher z Crystal Dynamics:

"Ekipa zaczęła prace nad kolejnym rozdziałem opowieści o Larze. Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie, więc nie mogę na razie zdradzić nic więcej. Ale zapewniam, że nie spoczęliśmy na laurach."

Pewne jest to, że nowy TR będzie grą next-genową, ale to - cytując klasyka - oczywista oczywistość.

Jeżeli tylko pojawią się nowe informacje o grze - znajdziecie je u nas!