strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

LIPIEC 2011
30 lipca 2011, by K@t
Tomb Raider grą dekady?
Jeszcze nie, ale są na to szanse. Serwis Gry Online otworzył nowy plebiscyt, którego celem jest wyłonienie najlepszych tytułów minionego dziesięciolecia.

Wydarzenie składa się z dwóch etapów. W pierwszym każdy użytkownik serwisu może oddać głos na dowolną grę, wydaną w latach 2001-2010. W drugim etapie pozycje z największym poparciem będą rywalizować pomiędzy sobą o miano Gry Dekady.

Może warto więc poświęcić kilka minut i oddać głos na jedną z odsłon naszej ulubionej serii? Miniona dekada obejmuje wszystkie ostatnie Tomb Raidery, począwszy od Angel of Darkness. Która z przygód Lary ma waszym zdaniem największe szanse na zdobycie zauważalnej ilości głosów? Warto zastanowić się dwa razy przed nominowaniem wybranego tytułu - zwłaszcza, jeśli ktoś rozważa kandydaturę Anioła Ciemności.

Więcej szczegółów oraz dokładne zasady zgłaszania nominacji znajdziecie na stronie plebiscytu.

 


13 lipca 2011, by Peet
Crystalsi tworzą nową grę
Jaką? Tego jeszcze nie wiadomo. Szef studia, Darrell Gallagher w specjalnym wywiadzie podzielił się z graczami pierwszymi szczegółami.

"Zaczynamy już myśleć nad nową marką, ale póki co jesteśmy we wczesnym stadium produkcji. Chcemy wykorzystać naszą technologię, ambicje, doświadczenie i wszystko to, nad czym pracowaliśmy przez ostatnich sześć lat, tworząc Tomb Raidera."

Swoją wypowiedź Gallagher kończy słowami: "Jesteśmy ekspertami jeśli chodzi o gry z gatunku action/adventure z naciskiem na dobrą fabułę oraz ciekawe postacie i światy. To właśnie kochamy robić.”

W części wywiadu przeznaczonej na pytania fanów, padł temat edycji kolekcjonerskiej nowego Tomb Raidera. Czy możemy się takiej spodziewać?

„Oczywiście!” – komentuje Karl Stewart. „Kocham edycje kolekcjonerskie. Zaprojektowałem jedną dla Batman: Arkham Asylum, kilka dla Age of Conan i wielu innych gier. Absolutnie jestem ich wielkim fanem, więc z pewnością mogę powiedzieć, że jest to jednym z priorytetów na mojej liście. Poczyniłem już nawet pewne kroki w tym kierunku.”

Do premiery długa droga, więc kwestia gadżetów jeszcze przez jakiś czas pozostaje wielką niewiadomą. Miejmy jednak nadzieję, że nie ograniczą się one jedynie do bonusowej płyty.