strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

LIPIEC 2010
16 lipca 2010, by K@t
Guardian of Light tylko dla Xboxa
Przynajmniej przez pierwszy miesiąc od premiery – wersje na PS3 i PC ukażą się najwcześniej we wrześniu. Wszystko za sprawą akcji Summer of Arcade, o której pisaliśmy w poprzednich newsach. Karl Stewart z Crystal Dynamics przyznał właśnie, że status czasowego exclusiva dla konsoli Microsoftu był warunkiem przystąpienia do tego „prestiżowego” programu.

Potwierdziły się zatem nasze wcześniejsze przypuszczenia - Microsoft kolejny raz stawia na fanów pani archeolog. Po ekskluzywnych DLC do Tomb Raider Underworld, użytkownicy Xboxa 360 zyskują pierwszeństwo w dostępie do nowej gry z Larą. Czy jest to zagranie fair – każdy odpowie sobie sam. Miejmy tylko nadzieję, że porty na pozostałe platformy nie zostaną znowu potraktowane po macoszemu i we wrześniu otrzymamy w pełni grywalny i dopracowany produkt.

The Guardian of Light ukaże się w sieci Xbox Live już 18 sierpnia.

 


7 lipca 2010, by K@t
Znamy datę premiery Guardian of Light!
Już 18 sierpnia 2010 Strażnik Światła pojawi się w sieci Xbox Live - informacja ta została potwierdzona przez samo studio Crystal Dynamics. Gra będzie kosztowała 1200 MSP i ukaże się pod szyldem projektu Summer of Arcade. Daty premier wersji PS3 i PC mają zostać ujawnione wkrótce. Czyżby znowu zanosiło się na małą faworyzację konsoli Microsoftu?

Korzystając z okazji kolejny raz przypominamy – Guardian of Light nie jest częścią właściwej serii. Tomb Raider 9 powstaje niezależnie w Crystal Dynamics, a prawdopodobna data premiery to koniec 2011 roku.