strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

LIPIEC 2007
19 lipca 2007, by Boone
Nowy Tomb Raider bez Angeliny?
Angelina Jolie, aktorka dwukrotnie wcielająca się w postać Lary Croft, ponownie ogłosiła że nie ma zamiaru wystapić w trzecim filmie Tomb Raider. Twierdzi ona, że powodem odmowy jest jej najbliższa rodzina - "Nie chcę rozłąki z dziećmi na siedem miesiecy", mówi. Warto zwrócić uwagę na to, że aktorka już kilkakrotnie zmieniała stanowisko w sprawie udziału w tej produkcji, być może więc jest to tylko kolejna plotka, mająca na celu wzbudzenie szumu medialnego wokół produkcji.19 lipca 2007, by Mr Macphisto
PSP poczeka do października
Według naszych nieoficjalnych informacji, Tomb Raider Anniversary w wersji na PlayStation Portable trafi do europejskich sklepów 26 października. Gra być może zostanie zaprezentowana razem z pierwszymi informacjami na temat TR8 już wkrótce, na nadchodzących targach Games Convention. Data polskiej premiery TRA na PSP nie jest na razie znana.

Blisko 50 screenów znajdziecie w naszym dziale Anniversary.10 lipca 2007, by Barbie
TR Re\Visioned - pierwszy odcinek
Już dziś w serwisie Gametap.com pojawiła się jedna z trzech części pierwszego epizodu animowanego serialu o przygodach Lary Croft. Tomb Raidera Re\Visioned, bo taki tytuł nosi omawiana produkcja, rozpoczyna odcinek zatytułowany "Keys To The Kingdom". Kolejne odcinki serii będą się pojawiać nieregularnie - najbliższy już jutro.

Serial, jak i więcej informacji o nim, odnaleźć można pod tym adresem.10 lipca 2007, by Mek
Demo TRA w CD-Action
W najnowszym wydaniu czasopisma CD-Action pojawiło się demo Tomb Raider Anniversary. Jest to dobra wiadomość dla osób, które z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na pobranie dema gry z sieci. Warto także zwrócić uwagę na to, że Lara znalazła się na okładce pudełka od płyty.

DVD dołączone do nowego CDA zawiera także pełne wersje gier takich jak Empire Earth, B-17 Flying Fortress II, Instinct czy też Seal of Evil. Cena wydania to 14.99 zł.10 lipca 2007, by Paciej
7 cali w nowej odsłonie
Już na początku sierpnia na sklepowe półki zawita kolejna gratka dla maniaków Tomb Raidera. Firma NECA (National Entertainment Collectibles Association) przygotowała kolejną figurkę Lary, wzorowaną tym razem na motywach z najnowszej części gry - TR Anniversary. Siedmiocalowa miss Croft (ok. 18 cm), ukazana w dynamicznej pozie, zostanie wydana w serii Player Select Action Figures. Figurkę możecie podziwiać na zdjęciu obok.

UPDATE (12.07)
Figurka Lary zostanie wydana w Polsce najprawdopodobniej już we wrześniu przez firmę AliensGroup.4 lipca 2007, by Boone
Animowany Tomb Raider
Brytyjska aktorka Minnie Driver użyczy głosu Lady Croft w animowanej serii przygód pięknej pani archeolog. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień, do 23 sierpnia, w serwisie Gametap.

Jak mówi Ricardo Sanchez, jeden z szefów Gametap, zgromadzono wiele znanych nazwisk rysowników i animatorów by stworzyć ten serial. Więcej informacji niebawem.2 lipca 2007, by Boone
Anniversary i TR8 na targach E3
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, na zbliżających się targach E3, Eidos Interactive ma zamiar zaprezentować Tomb Raider Anniversary w wersji na konsolę Xbox 360 i Nintendo Wii. Dodatkowo kolejne źródła potwierdzają przecieki mówiące o tym, że wydawca może zdradzić pierwsze konkretne informacje na temat kolejnej odsłony serii, sequelu Tomb Raider Legend - TR8.

Kolejne informacje niebawem.