strona główna // forum // chat // kontakt // facebook // youtube

Powrót do Archiwum

CZERWIEC 202226 czerwca 2022, by Cez
Lara Croft pokonana przez Linka
Brytyjska archeolożka Lara Croft zajęła drugie miejsce w rankingu najchętniej cosplayowanych postaci z gier wideo ustępując Linkowi. Tak wynika z rankingu opublikowanego przez stronę AT&T.


Metodologia badania była prosta. Autorzy rankingu z AT&T sprawdzili, jak często na Instagramie pojawiają się posty amerykańskich cosplayerów opatrzone hasztagiem z konkretną postacią. I tak aż 69 600 postów zawiera zdjęcia cosplayu Lary Croft, za co bohaterka otrzymała drugie miejsce. Pierwsza pozycja należy do Linka z serii Legend of Zelda, który pojawił się aż w 82 300 postach. Na trzecim miejscu znalazła się Chloe Price z Life is Strange z wynikiem 35 000 postów. Pełny ranking możecie zobaczyć tutaj.

   


5 czerwca 2022, by Cez
TR Suite Synth Mixes na fizycznym krążku
Kolekcjonerzy serii Tomb Raider znów mogą zacierać ręce. Kompozytor Nathan McCree opublikował fizyczną wersję albumu o nazwie The Tomb Raider Suite Synth Mixes. Możecie go zamówić tutaj w cenie 12 funtów (ok. 65 zł).


Przypomnijmy, że album The Tomb Raider Suite Synth Mixes zadebiutował w lipcu ubiegłego roku w formie cyfrowej. Teraz można go zamówić na fizycznym krążku, na którym znalazły się wszystkie 24 utwory zawarte na orkiestrowym albumie TR Suite, ale tym razem zarejestrowane w inny sposób - z użyciem syntezatorów Roland JV1080, na których McCree w latach 90-tych skomponował soundtracki do trzech pierwszych Tomb Raiderów.