strona główna // forum // chat // kontakt // facebook // youtube

Powrót do Archiwum

MARZEC 201731 marca 2017, by Cez
Bała się, że Angelina będzie ćpała na planie
Na jaw wyszły zaskakujące informacje o kulisach kręcenia pierwszego filmu Tomb Raider Movie z 2001 roku. Wszystko za sprawą biografii autorstwa Stephena Galloway'a, która opowiada o Sherry Lansing, dawnej szefowej wytwórni Paramount Pictures z okresu, w którym kręcono film.

Serwis The Hollywood Reporter opublikował szokujące fragmenty biografii Sherry Lansing (na zdj. po lewej), w której pojawia się wiele nieznanych dotąd faktów sprzed kilkunastu lat. W 2000 roku, kiedy rozpoczęto zdjęcia do Tomb Raider Movie, Angelina Jolie nie miała jeszcze statusu gwiazdy. Wręcz przeciwnie - była znana ze swoich kontrowersyjnych zachowań tj. całowanie się z własnym bratem, spanie z nożami, czy też noszenie na szyi fiolki z krwią swojego ówczesnego partnera, Billy'ego Boba Thorntona. Reżyser Simon West od początku widział w roli Lary Croft tylko i wyłącznie Angelinę, ale ówczesna szefowa wytwórni Sherry Lansing nie była co do tego przekonana. Powód? Jon Voight (ojciec Angeliny) i Jane Fonda (przyjaciółka rodziny) donosili Lansing, że Jolie jest bardzo niestabilną osobą.


"Chcę to zrobić, choć wiem, jaka jest moja reputacja" - miała wówczas powiedzieć Jolie do Lansing (cytat pojawia się we wspomnianej biografii). "Zrobię wszystko, aby udowodnić ci, że jestem tego warta. Będę odpowiedzialna, otrząsnę się i będę ciężko pracować. Nie będzie mi przeszkadzało, nawet jeśli studio każdego dnia będzie mi kazało robić test na obecność narkotyków".

I tak też się stało. W biografii Sherry Lansing pojawia się informacja, że w czasie kręcenia zdjęć do filmu Angelinie wyrywkowo robiono narkotykowy test, i to nie tylko badanie moczu, ale i krwi. Jak się okazało, każdy z nich zdała perfekcyjnie - po narkotykach nie było ani śladu. Władze studia nawet wówczas na wszelki wypadek postanowiły zatrudnić Bobby'ego Kleina, który przez jakiś czas pełnił funkcję terapeuty Angeliny. Wtedy zaczęły się kolejne kłopoty, które sprawiała nie aktorka, a właśnie Klein. Mężczyzna miał namawiać Jolie na dziwne ćwiczenia, np. na kąpiele w mleku i spirytystyczne obrzędy, ale miarka się przebrała, gdy został oskarżony o napastowanie seksualne jednej z kobiet z ekipy filmowej.

Po odejściu Kleina Angelina rozkwitła na planie filmowym. "Ona sprawiła, że tekturowa postać otrzymała tajemniczą głębię pełną emocji i człowieczeństwa" - tak Sherry Lansing podsumowuje pracę Angeliny na planie Tomb Raider Movie - filmu, dzięki któremu jej wizerunek skandalistki zniknął, a pojawił się inny - gwiazdorski.

   


30 marca 2017, by Cez
Czy to ona zagra Sam Nishimurę?
Prawdopodobnie poznaliśmy nazwisko aktorki, która oprócz Alicii Vikander zagra w filmie Tomb Raider (2018). Fani spekulują, że może ona wcielać się w Sam lub Reyes, postacie znane z gry Tomb Raider (2013), na podstawie której powstaje obraz.

Pamiętacie newsa z lutego, w którym pisaliśmy o południowoafrykańskiej kaskaderce, Saskii Mitchell? Już wtedy spekulowało się, że to dublerka aktorki, która być może wciela się w postać Sam. Teraz w serwisie IMDb pojawiła się informacja, że owa kaskaderka pomaga w odegraniu scen 26-letniej aktorce o nazwisku Vinita Petrus, która mieszka w Kapsztadzie. Nie jest to doświadczona osoba w branży filmowej, bo ma na swoim koncie jedynie drobny występ w krótkometrażowym filmie pt. "The Great Gatsby: Redemption".


O jej roli w filmie Tomb Raider (2018) miałby również świadczyć wpis na jej profilu na Facebooku zamieszczony pod koniec lutego: "Dzień 24 z 90 - po tygodniu pracy przy średnio 35 stopniach Celsjusza, przy wietrze, który tworzy mini burze piaskowe i w kopule wypełnionej blue screenami, prawie spadłam z pokładu na terenie udawanego portu z moim iPadem w dłoni. Mogę być wdzięczna za te zdobyte doświadczenia". Przypomnijmy, że na planie filmu o pannie Croft pod Kapsztadem stworzono sztuczny port udający Hongkong, a pozostałe zdjęcia są kręcone w zamkniętych studiach. Dodajmy, że najnowszy wpis Vinity Petrus na FB to kolejny dowód na to, że aktorka pracuje na planie omawianego filmu ("Moje życie w tej chwili. Kocham to, co robię" i link do artykułu o filmie TR).

Czy faktycznie aktorka ma coś wspólnego z nowym filmem z Larą Croft? Musimy poczekać na potwierdzenie lub zdementowanie tej informacji. Jeśli jednak to prawda, to z Facebooka wynika, że aktora pracowałaby na planie filmu niemal od samego początku kręcenia zdjęć, czyli od przełomu stycznia i lutego, a skończyłaby na początku maja. Właśnie w tym miesiącu przewidziane jest zakończenie zdjęć do filmu o pannie Croft.

   


29 marca 2017, by Cez
Poznajcie montażystę, kostiumologa i scenografa
Wytwórnie MGM i Warner Bros ujawniły nowe nazwiska twórców zaangażowanych w produkcję filmu Tomb Raider (2018). Osoby te mają na swoim koncie pracę przy wielu znanych obrazach. Niektórzy z nich pracowali także z Angeliną Jolie.

O reżyserze Roarze Uthaugu i scenarzystce Genevie Robertson-Dwore pisaliśmy już wielokrotnie, pora więc przybliżyć inne nazwiska. Scenografią zajmuje się Gary Freeman, który ma na swoim koncie pracę nad filmem "Czarownica" z Angeliną Jolie, a także był dyrektorem artystycznym obrazu "Książę Persji: Piaski czasu". George Richmond ("Mission: Impossible - Rogue Nation", "Quantum of Solace", "Wanted: Ścigani" z Angeliną Jolie) jest odpowiedzialny za kręcenie zdjęć. Montażem zajmie się Stuart Baird, który pracował m.in. przy filmie "Skyfall", "Casino Royale", "Salt" z Angeliną Jolie oraz "Goryle we mgle". Za ten ostatni tytuł otrzymał nominację do Oscara. Z kolei za kostiumy odpowiada Timothy Wonsik, który wcześniej stworzył stroje dla filmów "Strażnicy Galaktyki", "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Thor" czy "Avengers".

Przy okazji zacytujmy najświeższą wypowiedź producenta Grahama Kinga (Oscar za "Infiltrację" w kategorii najlepszy film 2006 roku) ze studia GK Films na temat pracy na planie nowych przygód pani archeolog. "Alicia Vikander dodaje ogromnej głębi i wrażliwości postaci Lary Croft, co jest równie ważne jak jej wielka siła, determinacja i fizyczność. Nasz film pokazuje jej początki oraz fizyczne i emocjonalne wyzwania, przez które staje się rabusiem grobowców. Jest to skomplikowana postać, składająca się z wielu elementów, a Alicia to wszystko wspaniale odgrywa" - stwierdził Graham King na łamach serwisu Vanity Fair.

   


28 marca 2017, by Cez
Nowa Lara na tapecie
Wygasła 24-godzinna wyłączność amerykańskich serwisów na trzy oficjalne zdjęcia Alicii Vikander z planu filmu Tomb Raider (2018). Zgodnie z obietnicą w naszym dziale możecie znaleźć te trzy fotki w dobrej jakości. Jeśli chcecie ustawić sobie nową, filmową Larę na tapecie, to kliknijcie na miniaturkę prawym przyciskiem myszy i otwórzcie duże zdjęcie w osobnej karcie.


Premiera filmu Tomb Raider (2018) odbędzie się 16 marca przyszłego roku. Polskim dystrybutorem jest firma Forum Film.

   


28 marca 2017, by Taimon
Niełatwo zostać Larą - szczegóły treningu
Amerykański serwis Self opublikował szczegółowe informacje o tym jak Alicia Vikander przygotowywała się do bardzo wymagającej roli Lary Croft w filmie Tomb Raider (2018).

Jak już wcześniej informowaliśmy, osobistym trenerem nowej Lary Croft jest Magnus Lygdback, znany ze współpracy z takimi osobistościami jak Britney Spears, Benn Affleck czy Harry Styles. Magnus należy do bardzo wymagających trenerów. Oczekuje, że jego podopieczni dostosują się do intensywnego, sportowego treningu i będą przestrzegać rygorystycznego reżimu żywieniowego.


Siedem miesięcy przed rozpoczęciem kręcenia filmu Magnus zaczął pracę nad Alicią. Przygotował specjalny plan żywieniowy, by pomóc aktorce zbudować mięśnie i przyśpieszyć jej metabolizm. Na cztery miesiące przed startem zdjęć do filmu Lygdback dołączył do Vikander w Londynie i zaczął pracować w pełnym wymiarze godzin. Wiązało się to z ogromnym wysiłkiem dla aktorki. Mowa o ćwiczeniach siłowych od 5 do 6 dni w tygodniu, ćwiczeniach wspinaczkowych przez 2 lub 3 dni w tygodniu oraz treningu bokserskim 4 razy w tygodniu. Po dwóch miesiącach trener stworzył dla Alicii nowy plan żywieniowy i skrócił treningi - 30 minut rano i 45-minutowe sesje siłowe po południu.

Jak widać Alicia Vikander traktuje swoją rolę bardzo poważnie i mocno stara się, by dobrze wypaść w filmie. Efekty jej ciężkiej pracy można zobaczyć gołym okiem na powyższych zdjęciach "przed i po" (zwróć uwagę na jej plecy - kliknij, by powiększyć).

   


27 marca 2017, by Cez
Japonia potwierdzona + Lara... rowerzystka!
Dziś zobaczyliśmy pierwsze oficjalne zdjęcia z planu filmu Tomb Raider (2018), na których widzimy Alicię Vikander w stroju wykonanym przez Timothy'ego Wonsika. To jednak nie koniec atrakcji na dziś, ponieważ ujawniono także nowe informacje o fabule. Przy okazji oficjalnie potwierdzono tytuł trzeciego filmu z Larą, który zgodnie z przewidywaniami brzmi po prostu "Tomb Raider". Z kolei studio Crystal Dynamics kolejny raz potwierdza, że film jest kanoniczny, ale nie znaczy to, że historia będzie identyczna jak w grze Tomb Raider (2013).

Twórcy filmu potwierdzają, że 21-letnia Lara Croft będzie szukać zaginionego siedem lat temu ojca, który był ekscentrycznym poszukiwaczem przygód i jednocześnie stał na czele biznesu o globalnej skali. Mimo to bohaterka nie przyjęła po nim spadku, przez co na co dzień dorabia jako kurier rowerowy we wschodnim Londynie. Ledwo udaje jej się utrzymać, a na dodatek stara się uczęszczać na zajęcia do college'u z wątpliwym skutkiem. W pewnym momencie bohaterka postanawia zbadać sprawę zaginięcia swojego ojca. Wskazówki prowadzą ją do ostatniej lokacji, w której podobno przebywał: do tajemniczego grobowca na mitycznej wyspie gdzieś u wybrzeży Japonii. Jeśli Lara tam przetrwa, zasłuży na miano tytułowego rabusia grobowców.


"Film Tomb Raider (2018) rozgrywa się w uniwersum reboota stworzonym przez Crystal Dynamics w grze o tym samym tytule. MGM i Warner Bros razem z reżyserem Roarem Uthaugiem i scenarzystką Genevą Robertson-Dworet otrzymali kreatywną swobodę przy przeniesieniu tej przygody Lary na wielki ekran" - czytamy w komunikacie od Crystal Dynamics. Z kolei w wywiadzie w serwisie GQ Roar Uthaug dodaje: "Ta gra była oczywiście tym, co zainspirowało nasz film. Myślę, że fani będą zachwyceni odkrywaniem wielu smaczków z gry przez cały czas trwania opowieści. Czerpaliśmy wiele inspiracji i nawiązań z tej gry jak i z całego kanonu Tomb Raidera, by stworzyć nasz świat."

Reżyser również dodaje, że w filmie mogą znaleźć się pewne elementy wprowadzone w grze Rise of the Tomb Raider. "To także było źródłem naszej inspiracji. Myślę, że fani będą zachwyceni odkrywając te elementy w fabule".

   


27 marca 2017, by Cez
Nareszcie są! Oficjalne zdjęcia z filmu
Studia Warner Bros i MGM zaprezentowały pierwsze, oficjalne fotki z filmu Tomb Raider (2018). Dwa jeszcze ciepłe zdjęcia możecie zobaczyć >>TUTAJ<<. Kilka amerykańskich stron otrzymało dziś wspomniane fotografie, na które mają 24-godzinną wyłączność. Oznacza to, że w naszym serwisie te zdjęcia opublikujemy najszybciej jutro.


Przypomnijmy, że film Tomb Raider (2018) pojawi się w polskich i zagranicznych kinach 16 marca przyszłego roku. Wiele zdjęć z planu filmowego możecie zobaczyć w naszym dziale.

UPDATE (27.03)
Pojawiło się trzecie oficjalne zdjęcie: >>KLIK<<

   


25 marca 2017, by Cez
Lara znów będzie szukać sztyletu Xian?
Nie, tym razem nie chodzi o powstający nieoficjalny remake gry Tomb Raider II. Według serwisu IMDb Lara będzie szukać sztyletu Xian w... nadchodzącym filmie Tomb Raider (2018).

Serwis IMDb opublikował nową wersję zarysu fabuły filmu, który brzmi: "Lara chce odnaleźć swojego ojca na niezbadanej, chińskiej wyspie, po tym jak zaginął w trakcie poszukiwań antycznego sztyletu Xian. Lara rekrutuje starego przyjaciela swojego ojca, Lu Rena, dzięki któremu chce dotrzeć na wyspę. Niestety ma to tragiczne konsekwencje, bo okazuje się, że muszą tam walczyć o przetrwanie."


Jeśli powyższy opis zostanie oficjalnie potwierdzony, będzie to oznaczało, że sztylet Xian ponownie zagości w serii Tomb Raider. Przypomnijmy, że wcześniej Lara szukała tego artefaktu w TR2. Z kolei w dodatku do Rise of the Tomb Raider pt. "Więzy Krwi" pojawił się easter egg związany jednocześnie ze świątynią Xian jak i ojcem Lary, Richardem Croftem (zobacz na powyższym screenie). Kto wie, może to jednak nie easter egg, a celowe powiązanie z nadchodzącym filmem?

   


19 marca 2017, by Cez
Daniel Wu: Lara poprosi mnie o odszukanie ojca
Hongkoński aktor Daniel Wu, który w nowym filmie Tomb Raider (2018) zagra kapitana statku o imieniu Lu Ren, udzielił kolejnych wywiadów. Znajdujemy w nich nowe, drobne informacje dotyczące fabuły.

"Postać którą gram, to właściciel zniszczonej, gównianej łodzi w Hong Kongu. Lara stara się mnie przekonać, abym pomógł jej odszukać ojca i w efekcie wyruszam w tę podróż" - powiedział Daniel Wu serwisowi CBS News. Z kolei w rozmowie ze stroną Rotten Tomatoes aktor dodaje, że nie wydaje mu się, aby postać, w którą się wciela, była obecna w ostatnich grach. To kolejny dowód na to, że film nie będzie wierną ekranizacją. Wu dodaje, że jest pod wrażeniem nie tylko gry aktorskiej Alicii Vikander, ale i umiejętności reżysera Roara Uthauga. Hongkoński aktor wyznaje, że widział jego film pt. "Fala" i zrobił on na nim spore wrażenie. Danielowi Wu marzy się nawet to, aby mógł zagrać w kolejnych filmach u boku Lary Croft.


Aktualnie film Tomb Raider jest kręcony w gęstych lasach w okolicy Kapsztadu. Tak wynika z wpisu i powyższego zdjęcia zamieszczonego przez Magnusa Lygdbacka, trenera personalnego Alicii Vikander, który towarzyszy aktorce na planie filmowym.

Premiera nowego filmu z Larą Croft odbędzie się 16 marca 2018 roku, czyli za dwanaście miesięcy.

   


15 marca 2017, by Cez & Kris Nephilim
Alicia Vikander to bestia
Tak przynajmniej twierdzi Daniel Wu, który wraz z Alicią Vikander wystąpi w nowym filmie Tomb Raider (2018). Aktor jest pod wrażeniem pracy aktorki, którą obserwuje na planie filmowym.

"Kiedy usłyszałem o tym projekcie, czyli gdy zaproponowano mi wzięcie udziału w Tomb Raiderze, zapytałem: kto będzie Larą Croft?" - wspomina Daniel Wu w podcaście pt. Agents of Geek. "Odpowiedzieli mi, że Alicia Vikander, więc stwierdziłem, że wchodzę w to. Alicia bierze byka za rogi. Jest prawdziwą bestią. W kwestii dramatyczności tutaj nie ma problemu, ale jeśli chodzi o akcję, bierze to naprawdę poważnie. Niezwykłe jest to, co robi przy swojej posturze, a jest w końcu dość drobna. Po prostu ta dziewczyna ma jaja."

Nowy film z Larą Croft pojawi się w kinach 16 marca 2018 roku.

   


14 marca 2017, by Cez
Czy Lara to lesbijka? Znamy ostateczną odpowiedź
Cztery lata temu scenarzystka Rhianna Pratchett zaskoczyła fanów Lary Croft, sugerując jakoby zrestartowaną panią archeolog i Sam łączyło coś więcej niż przyjaźń. Luźny pomysł szybko zaczął żyć swoim życiem i niektórzy fani serii Tomb Raider naprawdę uwierzyli w takie plany. Teraz Pratchett na łamach portugalskiego serwisu Lara Croft PT wyjaśnia co wtedy naprawdę miała na myśli.

"To nieprawda, że Lara miała mieć homoseksualną relację z Sam" - mówi scenarzystka, która odpowiada za fabułę gier Tomb Raider (2013) i Rise of the Tomb Raider. "To była tylko spekulacja zaczerpnięta od społeczności fanów, o której wspomniałam 4 lata temu w jednym z wywiadów. Faktycznie byłam otwarta na pomysł, by Lara była lesbijką, jednak nigdy ten temat nie był dyskutowany ze studiem Crystal Dynamics. Nie mogłabym o tym decydować, ponieważ Crystalsi oraz Square Enix sprawują absolutną kontrolę nad tą postacią."


Warto przy okazji wspomnieć, że Lara Croft kilkukrotnie związywała się z mężczyznami. W Tomb Raider Movie pojawił się jej były chłopak Alex West, w Cradle of Life Terry Sheridan, a w komiksie #34 na podstawie gry TR Angel of Darkness bohaterka pocałowała Kurtisa Trenta. Skoro o komiksach mowa - w zeszytach od Top Cow Lara związała się z kilkoma mężczyznami, w tym z Chase'm Carverem. Również w komiksach wydanych pod koniec XX wieku widzieliśmy wspólną przygodę panny Croft i detektyw Sary Pezzini. W tym ostatnim przypadku twórcy pokusili się o odważne rysunki obu pań w jednym łóżku, co już wówczas pobudzało wyobraźnię niektórych fanów.

   


13 marca 2017, by Cez
Czy to on skomponuje muzykę do filmu?
Pojawiły się nieoficjalne informacje o kompozytorze nadchodzącego filmu Tomb Raider (2018). Wbrew wcześniejszym plotkom muzyki do nowych przygód Lary nie napisałby Nathan McCree.


Najnowsze doniesienia mówią o Jamesie Newtonie Howardzie, bardzo doświadczonym kompozytorze, który był ośmiokrotnie nominowany do Oscara. Jeśli to nazwisko się potwierdzi, to muzykę do filmu Tomb Raider (2018) stworzyłby autor ścieżki "Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć", "Pretty Woman", czteroczęściowej sagi "Igrzyska śmierci" czy też filmów "Batman - Początek" i "Mroczny Rycerz".

Kompozytor stworzył też muzykę do filmów, w których zagrała Angelina Jolie - "Salt", "Czarownica" czy "Turysta". Ma również na swoim koncie utwory do animacji Disneya - "Atlantyda - zaginiony ląd" i "Planeta skarbów".

   


10 marca 2017, by Cez
Odgrzewany kotlet na konsoli Nvidii
Po roku opóźnienia gra Tomb Raider (2013) trafiła na nową platformę - mowa o urządzeniach Nvidia Shield. Tytuł można kupić poprzez sklep Google Play, gdzie trzeba za niego zapłacić 69,99 zł.

Poprzednia odsłona Tomb Raidera działa na urządzeniach Shield na zasadzie strumieniowania danych - gra zostaje uruchomiona na serwerze Nvidii, a na posiadanym sprzęcie jest jedynie wyświetlana. Aby skorzystać z tej możliwości, należy wykupić usługę GeForce Now. Zobaczcie filmik, w którym twórcy opowiadają o możliwościach nowej wersji znanej nam od 4 lat gry.


Dodajmy, że Nvidia ogłosiła konkurs, w którym mogą uczestniczyć także pełnoletni Polacy. Do wygrania jest m.in. konsola Nvidia Shield oraz telewizor 4K. Zabawa polega na stworzeniu fotomontażu, na którym będzie widnieć uczestnik konkursu oraz Lara. Do dyspozycji są cztery różne grafiki, które w ten sposób można zmodyfikować. Szczegółowe zasady konkursu organizowanego przez firmę Nvidia znajdziecie tutaj.

   


6 marca 2017, by Cez
I Ty możesz zawisnąć w siedzibie Crystalsów
W nowej, większej siedzibie Crystal Dynamics firma postanowiła przeznaczyć fragment ściany na nowy projekt nazwany "Crystal Community Showcase", czyli wystawę społeczności Crystalsów. O co chodzi? Ano o to, że praca każdego utalentowanego fana gier tego studia może zawisnąć na owej ścianie.

Jeśli lubisz tworzyć ilustracje, grafiki, rysunki, rzeźby, figurki czy też cosplaye związane z grami Crystal Dynamics z serii Tomb Raider i Lara Croft, masz szansę otrzymać zaszczytne wyróżnienie. Co miesiąc pracownicy studia wybiorą osiem ich zdaniem najciekawszych prac i powieszą je na ścianie (ósemkę z marca widzicie na fotce - kliknij, by powiększyć). Jeśli chcesz podesłać Crystalsom swoje dzieło, prześlij je na adres community@crystald.com w temacie wpisując "Crystal Community Showcase". Jeśli masz ochotę wysłać twórcom pocztą np. rzeźbę, to też jest taka możliwość, jednak studio uprzedza, że nie będzie odsyłać do właściciela przekazanych w ten sposób dzieł.


Uwaga - w zabawie nie są brane pod uwagę prace związane z grami Tomb Raider od Core Design, można za to wysyłać także te powiązane z innymi markami Crystal Dynamics jak np. Gex, Whiplash, Pandemonium czy Legacy of Kain.

Przypominamy, że swoje prace możecie nadsyłać także do naszego działu FanArt (zasady publikacji opisaliśmy w regulaminie tej sekcji). Nie każdemu uda się zdobyć miejsce na ścianie studia Crystal Dynamics, a w dziale FanArt gwarantujemy publikację każdej nadesłanej przez Was pracy, także tej związanej z grami od Core Design.

   


3 marca 2017, by Cez
Dodatek do Lara Croft GO dostępny na Steamie
Zgodnie z zapowiedzią dziś na Steamie pojawił się darmowy dodatek do gry Lara Croft GO pt. The Mirror of Spirits. Niestety niegodnie z planem opóźniona została premiera tego rozszerzenia na urządzeniach mobilnych.


W pierwszej kolejności darmowe DLC pt. The Mirror of Spirits pojawiło się 3 grudnia ubiegłego roku na konsolach PS4 i PS Vita (link do newsa). Wówczas zapowiedziano, że nowe levele zadebiutują na Steamie i smartfonach 3 miesiące później. Od dziś dodatek jest dostępny na PC, ale niestety właściciele urządzeń mobilnych muszą obejść się smakiem. Studio Crystal Dynamics poinformowało nas, że premiera odbędzie się dopiero w kwietniu - konkretna data zostanie wkrótce ujawniona. Wychodzi na to, że urządzenia mobilne, dzięki którym gra Lara Croft GO odniosła ogromny sukces i zdobyła wiele nagród, muszą poczekać na nowe levele o wiele dłużej niż platformy, na których tytuł pojawił się znacznie później.

Z okazji premiery dodatku The Mirror of Spirits firma Square Enix Montreal opublikowała filmik o kulisach pracy nad grą Lara Croft GO >> klik!

   


1 marca 2017, by Cez
RotTR o połowę tańszy na PlayStation 4
Trwa atrakcyjna promocja dla posiadaczy konsoli PlayStation 4. Cyfrową wersję gry Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration można obecnie nabyć o 52 procent taniej, czyli za 121 zł zamiast 249. Oferta niestety jest tymczasowa - wygasa 8 marca.


Przypomnijmy, że w sklepie PlayStation Store można pobrać demo RotTR. Jeśli wciąż wahasz się czy skorzystać z przeceny, przetestuj najpierw wersję demonstracyjną.