strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Powrót do Archiwum

MARZEC 2011
22 marca 2011, by Cez
Trylogia już w sprzedaży
Dziś światowa premiera Tomb Raider Trilogy na Playstation 3. Okazuje się, że nie tylko amerykańscy gracze mogą już wypatrywać nowego wydania na półkach czy też w torbie listonosza. Mimo że europejska (w tym polska) premiera nastąpi dopiero w najbliższy piątek, nasz rodzimy dystrybutor, Cenega Poland, już wczoraj zaczął realizować przedpremierowe zamówienia. W ten oto sposób szczęśliwcy z Polski już dziś mogą przekonać się jak się prezentuje trylogia studia Crystal Dynamics na konsoli Sony.

Przypomnijmy, że na Tomb Raider Trilogy składają się dwie gry z poprawioną grafiką: Tomb Raider: Legend i Tomb Raider: Anniversary, a także niezmieniony Tomb Raider: Underworld. Sugerowana cena detaliczna wydania: 129,99 zł.

 


9 marca 2011, by K@t
Trójka w sieci
Kolejna porcja klasyki trafiła dziś do PlayStation Network - tym razem pod postacią gry Tomb Raider III.

Trzecia z kolei klasyczna przygoda Lary zabierze gracza w podróż po najbardziej odległych zakątkach globu. W poszukiwaniu fragmentów starożytnego meteorytu odwiedzimy m.in. Indie, Pustynię Nevadę, Londyn, Południowy Pacyfik i Antarktydę. Teraz jednak sami możemy zdecydować w jakiej kolejności odwiedzimy te miejsca, a w obrębie niektórych leveli czekają nawet alternatywne ścieżki!

Tomb Raider III, podobnie jak wszystkie udostępnione dotychczas klasyki, kosztuje 36 PLN.

 


8 marca 2011, by K@t
GK FILMS zrobi Tomb Raidera
Tego filmowego. Potwierdził to sam założycieł wytwórni - Graham King.

Premiera obrazu planowana jest na 2013 rok, a sam film ma być rebootem aktorskiej serii. Czyżby wcześniejsze plotki o powiązaniu TRM3 z najnowszą grą nie były więc do końca wyssane z palca? Póki co nie podano żadnych szczegółów dotyczących fabuły. Graham King i Tim Headington, będący jednocześnie producentami obrazu, twierdzą, że chcą opowiedzieć o przygodzie młodej i dynamicznej Lary Croft. "Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością restartu marki, która już osiągnąła duży sukces oraz kontynuowania fenomenu Tomb Raidera."

Ostatnim znanym obrazem spod skrzydeł GK FILMS jest "Turysta" z Angeliną Jolie i Johny Depp'em w rolach głównych. Możliwe, że w niedługim czasie poznamy nareszcie oficjalne propozycje obsady trzeciego Tomb Raidera. Stay tuned!

 


6 marca 2011, by Cez
Screeny porównawcze z TR Trilogy
Studio Crystal Dynamics opublikowało screeny promujące nadchodzące wydanie Tomb Raider Trilogy. Trzy pierwsze obrazki porównują grafikę TR: Anniversary w wersji przeznaczonej na konsolę Playstation 2 z wersją na Playstation 3. Kolejne trzy przedstawiają analogiczne porównanie TR: Legend. W obu przypadkach ulepszona grafika przypomina tę znaną z wydań wspomnianych gier na XBoxa 360. Screeny możecie zobaczyć po kliknięciu na obrazek obok.

Tomb Raider Trilogy procz dwóch wspomnianych gier zawierać będzie również TR: Underworld, a także wiele specjalnych dodatków dla fanów: oficjalny motyw XMB, postacie Lary Croft i Wikinga-thralla do usługi Playstation Home oraz kolekcję filmików z cyklu "making of" w jakości HD.

Premiera Tomb Raider Trilogy nastąpi już 25 marca.